רובוט לבריכה

רובוט לניקוי לבריכה

רובוט לבריכה

אם יש לכם בריכה, ואין לכם רובוט לבריכה, אתם לבטח מודעים לעבודה הרבה שבריכה דורשת על מנת להישאר נקייה לאורך כל השנה, ומשנה לשנה. בעיקר אתם מודעים לעבודת הניקיון שיש לבצע לאחר ריקון הבריכה ממים כשמגלים שכבה שלמה של קרום שנצבר על דפנות הבריכה. כדי לפתור את העניין כל שאתם צריכים הוא רובוט אותו אתם מטבילים בתוך מי הבריכה בכל עת שתרצו, לוחצים על כפתור ההפעלה ונותנים לו לעבוד בעצמו, לנקות עבורכם את כל קירות הבריכה.

התאמת הרובוט לבריכה

במרכז הבריכות הארצי של poolman תוכלו למצוא סדרה של דגמי רובוטים לבריכה אותם תוכלו לחבר למערכת השאיבה המרכזית של הבריכה. לרשותנו שלל דגמים ומותגים, כולם עומדים בתקנים המתקדמים ביותר, ומציעים לכם רמת איכות גבוהה עם אחריות מלאה על המוצר. יחד עם זאת, יהיה עליכם לבחור את הרובוט המתאים לבריכה שלכם על פי מאפייני הגודל והעומק שלה, ובהתאם לקווי המיתאר של קירות הבריכה הפנימיים.

פריט חובה לשמירה על הבריכה שלכם לאורך שנים

על מנת להתאים רובוט לבריכה תוכלו להתייעץ עם מומחי הבריכות של poolman, להתרשם מכל הרובוטים המוצעים על ידנו, ולצפות בהם בזמן פעולה, וכן להתרשם ממבחר המחירים בהם תוכלו להשיג לעצמכם כל אחד מן הדגמים השונים. אתם בהחלט לא חייבים לקנות את הרובוט המשוכלל ביותר, אבל אם אתם רוצים לתחזק את הבריכה שלכם כראוי, ולהקל על מערכות הטיהור והסינון בבריכה, רובוט לבריכה הוא פריט חובה עבורכם.

poolman – כל מה שהבריכה שלכם צריכה

poolman היא חברה המתמחה באספקה, בנייה, הקמה והתקנה של בריכות מכל סוג, בכל גודל, בכל עומק ובכל מידה הן עבור המגזר הפרטי והן עבור מבני ציבור. אנו מציעים חבילות מוצר ושירות שלמות ומושלמות הכוללות תכנון והקמה של בריכות שחייה, שילוב כל המערכות הנדרשות בבריכה, אספקת כל פריטי הציוד הדרושים לבריכה, ומתן שירות אחזקה רציף לאורך שנים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל הפרטים הדרושים לכם אודות רובוט לבריכה ופריטי ציוד נוספים שעשויים לעניין אתכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics