ציוד לבריכות שחיה ביתיות

ציוד לבריכות שחיה ביתיות

ציוד לבריכות שחיה ביתיות הוא מונח גג הכולל בתוכו מגוון רחב של פריטי ציוד לבריכה הביתית, ואשר מיועד להעניק לכם את חוויית הבריכה האולטימטיבית לאורך שנים של שימוש תקין ובטוח. הבריכה שלכם היא אמנם בסך הכל אגן מלא מים, אך כדי לשמר את הבריכה לאורך שנים כבריכה הראויה לשימוש בטוח של בני אדם, עליכם לדאוג לתחזוקה שלה בצורה שוטפת, ואת זה תוכלו לעשות באמצעות שלל פריטי ציוד ייעודי לבריכות שחייה בכלל ובריכות שחייה ביתיות בפרט.

כל סוגי ופריטי הציוד לבריכות

אצלנו ב poolman תוכלו למצוא את כל ציוד הבריכה על פי קטגוריות מוצר שונות: ציוד לניקיון בריכה, ציוד לחימום מי הבריכה, ציוד לטיהור מי הבריכה, חלקי חילוף, מערכות שאיבה וסירקולציה, ערכות ניקיון בריכה, כיסויי בריכה, קירוי והצללה לבריכה ועוד. אנו מציעים לכם מוצרי איכות בלבד, כולם עומדים בתקנים המחמירים ביותר בענף הבריכות הביתיות, ויחד עם זאת מוצעים לכם ברמת מחיר אטרקטיבית ותחרותית מול כלל האפשרויות הזמינות עבורכם בשוק.

ציוד חשוב לבריכות שחיה ביתיות

התאמה אישית ללקוח

באמצעות צוות המקצוענים של poolman תוכלו לקבל סיוע ותמיכה סביב כל פריטי הציוד, לבחון את כל המערכות המוצעות על ידינו ולבחור את פריטי הציוד המתאימים לבריכה שלכם. באפשרותנו להתאים ציוד לבריכות שחיה ביתיות בכל גודל, בכל עיצוב, בכל מידה, בכל עומק ועל פי כל דרישה של הלקוח. אם פריט הציוד הדרוש לכם אינו קיים, צוות המומחים של poolman יוכל לסייע לכם לתכנן את המערכת הדרושה לכם ולהתקינה במקום.

poolman – מרכז הידע והניסיון בעולם הבריכות

חברת poolman היא חברה המתמחה באספקה, בנייה, הקמה והתקנה של בריכות שחייה הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי. אנו מציעים את כל סוגי הפתרונות בהקמת בריכות ובאחזקתן, ומספקים חבילות שירות שוטף לכל לקוח ולקוח. פעילות החברה מבוססת על שנים ארוכות של ניסיון וידע מקצועי שנצברו בחברה, ומאפשרים לנו לאתר את הפתרון הטוב ביותר עבור כל לקוח על פי צרכי הלקוח, מאפייני השטח או הבריכה הקיימת, והמסגרת התקציבית שנתונה בידי הלקוח. צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לכל פריטי הציוד.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics