מתכנן בריכות שחייה


כל חלום הופך למציאות,

חברתינו מתמחה בתכנון הבריכה משלב השרטוט

לשלב הביצוע בשטח.

Poolman מגשימים חלומות לכל המשפחה.

 

אין מי שלא חשב בשלב מסוים בחיים, "איזה כיף היה יכול להיות אם הייתה לי בריכה משלי בבית". לא צריך להתחלק עם אף אחד, ואפשר בכל יום לצאת לגינה, לשבת ליד הבריכה וברגע שנהיה קצת חם – לקפוץ פנימה ולהצטנן. כמובן שלא כל אחד צריך בריכה אולימפית בחצר. מצד שני, הבריכות העומדות המתקפלות שמהוות מעין פתרון ביניים, הן קטנות מדי ולא עונות על הצורך של בריכה אמתית בבית. בריכות שחייה פרטיות מיוצרות במגוון רחב של גדלים ועומקים, ומתאימות את עצמן אליכם מבחינת גודל וגם מבחינת עיצוב.

 

  בריכת שחיה פרטית

 

מגוון רחב של דגמים וסוגי בריכות

אנחנו ב- Poolman מבינים שבחירת סוג הבריכה נוגע גם להתאמה לעיצוב הכללי של הבית או החצר. משום כך, אנחנו מציעים סוגים רבים של עיצובים, מחומרים שונים ובצבעים רבים. לכל אלו ניתן להוסיף תאורה צבעונית או רגילה של הבריכה בטכנולוגית LED מתקדמת, וגם משאבות סינון, חימום וחיטוי. בקיצור – בריכות שחייה פרטיות אצלנו מגיעות עם כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות משחייה מרעננת בכל שעה של כל יום בשנה. לכם רק נשאר להגיע, לבחור דגם ולתת לנו לטפל בכל השאר.
 

בריכת שחיה פרטית המלצות

 

תהליך ההתקנה הפשוט

אחרי שתבחרו את הדגם המועדף עליכם, יגיע שלב ההתקנה. אנחנו מבטיחים התקנה של בריכות שחייה פרטיות בתוך עד שלושה ימי עסקים. ההתקנה כוללת חפירה בחצר ועיצוב הבור שנחפור כך שיתאים לבריכה. לאחר מכן נניח יריעות איטום ואז נניף את הבריכה אל הבור באמצעות מנוף. נחזק את הבריכה ונאטום אותה כך שתשתלב באופן מושלם על הדשא, דק העץ או הרצפה שמקיפה אותה. לאחר מכן נותר לכם רק למלא את הבריכה במים וליהנות משחייה מתי שרק תרצו. בריכות שחייה פרטיות זה Poolman.

  בריכת שחיה פרטית גדלים

 

התקשרו אלינו לפרטים נוספים

יש הרבה סוגים ודגמים של בריכות פרטיות, ומגוון רחב עוד יותר של אביזרים לבריכות, סוגי חימום וקירוי ועוד. כדי שלא תלכו לאיבוד, ותצליחו לשמור על הבריכה שלכם במצב מעולה לאורך שנים, התקשרו אלינו עכשיו ונקבע פגישת ייעוץ שתבהיר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת!

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics