משאבה לבריכה

משאבה לבריכה

מחפשים משאבה לבריכה ולא יודעים בדיוק מה אתם צריכים, איזה דגם, איזה גודל ואיזו עוצמה? ב poolman תוכלו למצוא את כל סוגי המשאבות לבריכות קטנות וגדולות, בריכות פרטיות וציבוריות, וכן תוכלו לקבל עזרה וסיוע מאנשי המקצוע של poolman על מנת להתאים עבורכם את המשאבה האידיאלית. משאבה לבריכה הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר בתפעול ואחזקת הבריכה, ולצד זאת גם אחד הרכיבים הרגישים בה. בדיוק מהסיבה הזאת, אתם רוצים למצוא את המשאבה הטובה ביותר במחיר הזול ביותר.

משאבה חדשנית לבריכה

רכיב חשוב ומרכזי המאפשר מגוון פעולות בבריכה

ב Poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי משאבות המאפשרות לכם לשמר סירקולציה קבועה במי הבריכה, ולשלב פעולות נוספת כמו חיטוי המים, סינון וטיהור, חימום וכדומה. המשאבה היא למעשה לב המערכת דרכה עוברים כל מי הבריכה על מנת לבצע בהם שלל תהליכים הנדרשים להפעלה התקינה של הבריכה. ב poolman תוכלו לשבת עם מקצועני הבריכות שלנו ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים, להבין כיצד פועלת המשאבה, מה תפקידה במערכת, כיצד יש להתקין אותה ולתחזק אותה, וכיצד להתאים אותה למערכות האחרות המותקנות בבריכה.

כל הייעוץ והתמיכה הדרושה לכם

אצלנו תוכלו גם לבחון עוד שורה של פריטים ומוצרים שיסייעו לכם בתחזוקת הבריכה, וידעו להשתלב בצורה מושלמת עם המשאבה שתתקינו. לאחר התקנת משאבה יש באפשרותכם להוסיף לבריכה שלכם פונקציונליות מגוונת באמצעות מערכות נוספות כמו חימום הבריכה, טיהור מי הבריכה, ניטור מי הבריכה והוספת כלור בצורה אוטומטית וכדומה. על כל אלה תוכלו לשמוע מהמקצוענים שלנו ממש בביקור הקרוב שלכם.

poolman – כל מה שאתם צריכים לבריכה

poolman היא חברה המספקת, מקימה, מתקינה ובונה בריכות שחייה מכל הסוגים הן למגזר הפרטי והן למבני ציבור. אנו מציעים בריכות פיברגלס מן המדף, בריכות אבן ובטון, בריכות בהתאמה אישית בכל גודל, מידות, עומק, עיצוב ותצורה. לאורך שנים של פעילות בשוק רכשנו ידע רב ובנינו סט שלם של מוצרים שיספקו לכם את כל צרכי הפעלת, תפעול ואחזקת הבריכה בבית או בכל מקום אחר. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לבחון משאבה לבריכה, ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics