מסנן חול לבריכה

מסנן חול לבריכה

כשמביטים על בריכה יפה מבחוץ, קשה להבין את כל העבודה שיש לבצע כדי שניתן יהיה גם ליהנות ממנה כפי שצריך, אך אם יש לכם בריכה פרטית בבית, אתם כבר בטח יודעים שכדי ליהנות מבריכה טובה, צריך גם לדאוג לתחזק אותה כראוי, ואחד ההיבטים החשובים בתהליך האחזקה הוא הניקיון של המים, הן לטובת מערכות הבריכה השונות כמו מערכת החימום, השאיבה, הסירקולציה והסינון של המים, והן לטובת הנאת המתרחצים ובטיחותם. בהיבט זה, יהיה עליכם להתמודד גם עם חול ועפר החודרים אל מי הבריכה ואת זה תוכלו לעשות באמצעות מסנן חול לבריכה.

אחזקה נכונה של בריכה פרטית

אצלנו ב poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של מסננים המתאימים לכל סוגי הבריכות ובכל גודל, מסננים המיועדים ליצור הפרדה בין מערכות הבריכה ובין המים המוכלים בה, כך שכל גרגרי החול יעצרו במסנן ולא יוכלו לחדור אל תוך מערכות הבריכה. מערכות אלה מיועדות כמובן להתמודד עם גרגרי חול אלה, אך עדיף תמיד להקל כמה שיותר על המערכות על מנת להפחית את הבלאי שלהן, וכן במידה והבריכה אינה מתוחזקת כראוי, כמויות החול הנצברות יכולות להוות בעיה משמעותית יותר שתוביל לתקלות בתפעול הבריכה.

מסנן חול משודרג לבריכה

מגוון סוגים של מסנני חול

ב poolman תוכלו לשבת עם אנשי המקצוע שלנו, לקבל סקירה על כל סוגי המסננים, כיצד הם עובדים, היכן ואיך הם מותקנים בבריכה, רמת היעילות שלהם ומה הם המסננים הטובים ביותר והאטרקטיביים ביותר עבורכם. מסנן חול לבריכה הוא אינו רכיב יקר יחסית, אך כזה שדורש תשומת לב ותחזוקה בעצמו, לרבות החלפה מדי תקופה.

poolman – שלל פתרונות לבריכה הביתית

poolman היא חברה המתמחה בהקמה, התקנה, בנייה ואספקה של בריכות שחייה פרטיות וציבוריות בכל גודל, בכל עומק, בכל תצורה ובכל עיצוב. החברה מספקת שלל מוצרים ופריטי ציוד הדרושים לתפעול, הפעלה והאחזקה של הבריכה, כולם ברמת הסטנדרטים הגבוהים ביותר. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע של poolman, לקבל את כל המידע הדרוש לכם אודות סינון חול בבריכה, ולהזמין מסנן חול לבריכה, מוכן להתקנה והפעלה.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics