מחמם מים לבריכה

מחמם מים לבריכה

אם יש לכם בריכה ביתית, אתם לבטח רוצים ליהנות ממנה לאורך כל השנה, אך במרבית המקרים זה פשוט בלתי אפשרי מאחר והחורף אינו מאפשר לכם לשהות בחוץ, שלא לדבר על המים הקרים של הבריכה. בדיוק מהסיבה הזאת, תוכלו להתקין בבריכה שלכם מחמם מים לבריכה שידאג להעלות את טמפרטורת המים לטמפרטורה הרצויה לכם, ולאפשר לכם ליהנות מן הבריכה גם בעונת החורף. לפתרון זה מומלץ להוסיף פתרון קירוי בריכה שיבודד את כל מתחם הבריכה ממזג האוויר הקר שבחוץ.

מחמם מים אידיאלי לבריכה

מערכת חימום אוטומטית

מחמם מים לבריכה הוא רכיב הפועל בצורה פשוטה ואינטואיטיבית. המדובר ברכיב המזריק סילונים של מים חמים אל תוך מי הבריכה על מנת להעלות את הטמפרטורה הכוללת של מי הבריכה. את הרכיב ניתן לשלב במערכת המנטרת את טמפרטורת המים באופן קבוע, ובאמצעות תרמוסטט המותקן בה, יודעת מתי וכמה מים חמים לשחרר אל תוך מי הבריכה. כל עוד מערכת זו מופעלת, היא תפעל בצורה אוטומטית ותדאג להביא את מי הבריכה שלכם לטמפרטורה שתאפשר לכם להשתמש בבריכה גם בימי החורף הקרים.

כל פתרונות החימום לבריכה

אצלנו ב poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות חימום לבריכה הפועלות בצורה אוטומטית באמצעות תרמוסטט ומאפשרות לכם לעשות שימוש בבריכה בכל ימות השנה מבלי להיות מוטרדים מהקור שמסביב. כמו כן, אנו מספקים פתרונות קירוי לבריכה על מנת לבודד את מתחם הבריכה מן הקור שבחוץ, ולהפוך אותה לחדר נוסף בו תוכלו לעשות שימוש לאורך של השנה.

poolman – כל מה שצריך לבריכה הביתית

poolman היא חברה המתמחה באספקה, הקמה ובנייה של בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, מספקת שלל מערכות לבריכה, ציוד ואביזרים לבריכה וכמובן שירות מקצועי מקצה לקצה. לאורך שנים של פעילות בתחום, רכשנו ידע מקצועי רב וניסיון בעבודה עם כל סוגי הבריכות, בכל גודל, בכל עומק, בכל תצורה ובכל טכנולוגיות חומרים. אנו מספקים בריכות פיברגלס להתקנה על פני הקרקע או בתוכה, וכן שירותי בניית בריכות מא' ועד ת'. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע הדרוש לכם אודות מחמם מים לבריכה.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics