מחמם מים לבריכה

 

מחמם מים לבריכה – נהנים מהבריכה לכל אורך השנה

בריכה ביתית פרטית הוא החלום האמריקאי שכולנו רוצים להגשים, והיום ישנן כל כך הרבה אפשרויות בטווח רחב מאוד של מחירים, שבהחלט מאפשר לכל אחד להגשים את החלום. כדי להגשים את החלום הזה בצורה הטובה ביותר, אתם רוצים להשמיש את הבריכה לא רק במהלך 4 חודשי הקיץ החמים, אלא לאורך מרבית ימות השנה, לרבות עונות האביב והסתיו, ואולי גם חלק מהחורף, ואת זה תוכלו לעשות על ידי חימום מי הבריכה באמצעות מחמם מים לבריכה.

חימום המים לטמפרטורה חמימה ונעימה

מחמם מים לבריכה היא מערכת המבצעת שאיבה רציפה של מי הבריכה, העברתם דרך מחליף חום המעלה במעט את טמפרטורת המים, והחזרתם אל הבריכה, וחוזר חלילה. בצורה זו, טמפרטורת המים בבריכה עולה בהדרגה מעלה ועוד מעלה עד שהיא מגיעה לטמפרטורה הרצויה, שמאפשרת לכם ליהנות מהבריכה גם כשבחוץ לא ממש חם. יחד עם זאת, לכל בריכה יש להתאים את מערכת החימום הנדרשת, ולשם כך יהיה עליכם להסתייע באיש מקצוע.

מגוון רחב של מערכות חימום חשמליות וסולאריות

אצלנו בפולמן תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מערכות חימום לבריכות ביתיות וציבוריות, ובכלל זה מחמם מים לבריכה הפועל באמצעות חשמל או באמצעות פאנל סולארי. לרשותכם עומד צוות מקצועי שיספק לכם את כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה, לרבות טווח הטמפרטורות של עבודת המערכת, צריכת החשמל, תחזוקה נדרשת וכדומה, ויסייע לכם לבחון את שלל האפשרויות ולבחור מתוכן את האפשרות שמתאימה ספציפית לבריכה שלכם.

ייעוץ ותמיכה מקצועית לכל אורך תהליך הרכישה ולאחריו

אם אתם רוצים להשלים את חלום הבריכה הביתית, ולהפוך אותה לבריכה שתשרת אתכם לאורך מרבית ימות השנה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עוד היום עם הנציגים המקצועיים של פולמן בטלפון 050-5800651, ואנו נספק לכם גם את מערכת החימום וגם נבצע עבורכם את ההתקנה. כמו כל מוצרי הבריכה שאנו מציעים, גם ברכישת מערכת חימום לבריכה, תוכלו ליהנות מאחריות מלאה, הסבר מפורט על אופן ההפעלה ותמיכה מקצועית במהלך הרכישה ולאחריה.


מחמם מים לבריכה

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics