למה כדאי לבנות בריכה

 

בריכה פרטית הוא החלום של לא מעט אנשים, אבל למה כדאי לבנות בריכה בעצם? מה הערך שמספקת לנו בריכה ביתית, שאיננו יכולים לקבל בבריכה ציבורית? ובכן, בריכה הוא בילוי שאהוב לא רק על ילדים, אלא גם על בני נוער ומבוגרים, בילוי שהופך להיות מושלם במהלך עונת הקיץ החמה. יחד עם זאת, לקחת את כל המשפחה לבריכה ציבורית זה עניין שיכול לעלות לא מעט כסף, ואם מסכמים את סך העלות של הבילויים המשפחתיים בבריכה בכל שנה, אפשר להגיע לסכומים של מאות רבות ואלפי שקלים.

השיקול האישי/ משפחתי בנוסף לשיקול הכלכלי

ועדיין, על אף ההוצאה הגבוהה, במרבית המקרים הילדים אינם יודעים שובע, והיו רוצים ללכת עוד ועוד מה שמאלץ אותנו כהורים להתמודד עם האכזבה בעיניהם, והם חופשות ארוכות בהן יושבים הילדים ללא מעש בבית. בנוסף לכך, בריכה פרטית, כשמה כן היא, היא פרטית משלנו, אנחנו יכולים ליהנות ממנה בכל יום ובכל שעה, מבלי להצטופף עם עוד עשרות ומאות אנשים מסביבנו.

מגוון רחב של בריכות בהתאמה לכל חצר

המסקנה הבלתי נמנעת, שנובעת מהשאלה למה כדאי לבנות בריכה היא, שמדובר במהלך כדאי הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט האישי/ משפחתי. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של בריכות בנויות ועיליות, בריכות מוכנות לפרישה מהירה על פני הקרקע, או בריכות חצובות מבטון ממש כמו בריכה ציבורית אמיתית. ניתן להזמין בריכות בגדלים ומידות שונות, תצורות ועיצובים שונים, ולהפוך את הבריכה לפנינת העיצוב של החצר ושל הבית כולו.

כל התשובות אצל פולמן

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם פולמן עוד היום בטלפון 050-5800651, ונציגנו המקצועיים יספקו לכם את כל התשובות לשאלה למה כדאי לבנות בריכה, וכן יספקו לכם ייעוץ מקצועי מלא לגבי סוגי הבריכות הזמינים עבורכם, העלויות השונות, התאמה לשימושים שונים, אפשרויות קירוי וחימום, תחזוקה של בריכה פרטית וכל פרט מידע אחר שיסייע לכם לקבל החלטה מושכלת ממקום של בטחון והבנה. על כל הבריכות המוצעות על ידינו, אנו מספקים אחריות מלאה וכן מספקים שירותי התקנה בבית הלקוח.


למה כדאי לבנות בריכה

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics