כלור לבריכה ביתית

כלור לבריכה ביתית

על מנת לתחזק את הבריכה שלכם במצב תקין ושמיש, עליכם לבצע שורה של פעולות ברמה היום יומית ובמסגרת פעולות תחזוקה תקופתיות. יחד עם זאת, אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל בריכה ביתית או ציבורית הוא הכלור. כלור הוא החומר שהופך את הבריכה שלכם ממאגר מים עכורים לבריכת שחייה ראויה לשימוש על ידי בני אדם, זה הוא החומר שמחסל את כל החיידקים בבריכה, ומבטיח שימוש בטוח למתרחצים בה.

קיטים לניטור וטיהור מי הבריכה

אחרי שאמרנו את זה, ישנה חשיבות רבה להבנה מלאה על אופן השימוש בכלור, ועל האופן בו יש ליישם כלור לבריכה ביתית. אצלנו ב poolman תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם על אופן השימוש בכלור, על האופן בו תוכלו לנטר את מי הבריכה שלכם, ולהוסיף כלור במידה הרצויה ועוד. בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו קיטים שלמים לניטור מי הבריכה, מדידת רמת חומציות ומרכיבים חשובים שעליכם להיות מודעים אליהם על מנת לשמור על ניקיון המים ורמת טוהר גבוהה.

כלור שקוף לבריכה ביתית

מגוון מוצרי כלור לשימוש בבריכה הביתית

ב poolman תוכלו להזמין כלור לבריכה ביתית במגוון רחב של מיכלים בגדלים שונים על פי הצורך. לרשותנו מיכלים קטנים שיאפשרו לכם להתנסות בסוגי הכלור השונים, וכן מיכלים גדולים המיועדים להתחבר למערכות הבריכה ולשחרר את הכלור באופן אוטומטי על ידי מערכות ניטור אוטומטיות אם יש לכם כאלה. אצלנו ב poolman תוכלו למצוא את כל פתרונות הכלור לבריכה, ותוכלו גם לקבל את כל הידע הדרוש לכם על מנת לעשות בו את השימוש הנכון והבטוח עבורכם ועבור בני משפחתכם.

poolman – עונים לכל השאלות בנושא בריכות

poolman היא חברה המתמחה בהקמה ובנייה של בריכות שחייה למגזר הפרטי ולמבני ציבור. אנו מציעים מגוון רחב של דגמי בריכות מן המדף, בריכות מותאמות אישית ללקוח, ובריכות בבניית אבן ובטון. כמו כן, לרשותנו כל המערכות הנדרשות לתפעול הבריכה ואחזקתה, שלל פריטי ציוד ואביזרים לבריכה, ובכלל זה גם כלור לבריכה ביתית. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל את כל המידע הדרוש לכם מאת מקצועני הבריכות של poolman.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics