כיסוי צף לבריכות שחייה

כל מה שרציתם לדעת על כיסויים צפים לבריכות שחיה פרטיות וציבוריות - פיתוח מיוחד של יריעות פלסטיק עבות וחזקות לשימוש ייחודי לבריכות שחייה

 
    
 

מהו הכיסוי הצף?
פיתוח מיוחד של יריעות פלסטיק עבות וחזקות לשימוש ייחודי לבריכות שחייה. בתוך הכיסוי כלואות אלפי בועות אויר אשר מעניקות ליריעה את התכונות התרמיות המיוחדות. לחומר הגלם הוענקו גם תכונות מיוחדות של חוזק, עמידות במים, בכימיקלים ובקרינת שמש (אולטרא סגול). היריעות מחוברות בטכניקת הלחמה מיוחדת המאפשרת את התאמת הכיסוי לממדי וצורת כל הבריכה.
 
כיצד משתמשים?
היריעה הצפה היא יריעה מבודדת קלה וחזקה אשר נפרשת בקלות על פני המים. בין היריעה והמים נוצר ואקום כך שהיריעה  "דבוקה" לפני המים.  תכונה זו וכן כושר הציפה המעולה מבטיחים כיסוי מושלם ואחיד על שטח כל הבריכה ללא צורך בקשירה לדפנות הבריכה.
 
איך מאריכים את עונת הרחצה?
באקלים הנוח של ישראל. בחודשים מרץ אפריל ומאי וכן אוקטובר ונובמבר בד"כ הימים חמימים ושטופי שמש, אך אנו נמנעים להפעיל את בריכת השחייה עקב טמפרטורת מים נמוכה. בעזרת ה"פוליצף" המשמש כ"קולט שמש" ושכבת חיץ מבודדת ניתן להעלות את טמפרטורת המים בכ- 5-10 מעלות ולהגיע לטמפרטורת מים נעימה לרחצה כמו בבריכות מחוממות
 
מתי משתמשים בכיסוי?
בחודשי הקיץ, נשתמש בכיסוי בעיקר בשעות הלילה, כך נוכל למנוע התקררות המים למשך הלילה ולהשתמש בבריכה כבר בשעות הבוקר המוקדמות עם טמפרטורת מים נעימה . (חשוב במיוחד לשיעורי שחיה, קייטנות וכו'). בחודשים אלו הכיסוי שימושי בעיקר באזורים בהם מנשבות רוחות חזקות. רוחות אלו גורמות לקירור המים בלילה וכמו כן מביאות איתן בד"כ אבק, עלים וכו' אשר כניסתם למים תימנע ע"י היריעה.

באביב ובסתיו, תשמש היריעה כקולט שמש בשעות היום ותשמור על חום המים בשעות הלילה.
בחורף לבריכות מחוממות פתוחות או מקורות היריעה יכולה להביא לחיסכון של 70% יותר מהוצאות האנרגיה לחימום המים, בבריכות בלתי מקורות אשר יש צורך להשאיר מים בבריכה גם בעונת החורף, לצורך מניעת סדקים ושמירה על צפוי הבריכה (P.V.C) הכיסוי מאפשר לשמור על המים נקיים גם בחורף תוך מינימום פעולות חיטוי וסינון.
 
עד כמה נחסוך בהוצאות ?
חיסכון של 70% ויותר מהוצאות החימום.
חיסכון במים ע"י צמצום ההתאיידות.
חיסכון בכימיקלים.
חיסכון בשעות ניקוי
חיסכון בחשמל – פחות שעות הפעלה של מכון הטיהור
הכנסה כספית נוספת ע"י הארכת עונת הרחצה – חשוב במיוחד לבתי מלון, מרכזי ספורט ובריכות מסחריות אחרות.
ומה לאחר שעות הרחצה?
כאשר נגמרה הפעילות בבריכה הכיסוי הצף "מודיע" באופן חזותי כי הבריכה סגורה ואין להשתמש בה.
מה עם אבק, חול ושאר מזיקים?
הכיסוי ימנע חדירה של חול, אבק, עלים, יתושים, חרקים וכד' כך נשמור על איכות המים וניקיונם.
 
איך פורשים ואוספים היריעה ?
בעזרת מתקן הגלגול נוכל לפרוש ולאסוף את היריעה בקלות רבה מתקן הגלגול עשוי מחומרים בלתי מחלידים, קל להרכבה ופרוק. בבריכות פרטיות (עד 6 מ' רוחב ) יש צורך להשתמש במתקן אחר ובבריכות ציבוריות רצוי להשתמש בשניים או שלושה מתקני גלגול , או במתקן גלגול נייד.
 

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics