כיסוי לבריכה

כיסוי לבריכה

אם יש לכם בריכה צמודה לבית, אתם כנראה כבר מבינים את המשמעות והחשיבות של כיסוי לבריכה, ואם יש לכם בריכה גדולה במיוחד, אתם רוצים למצוא גם פתרון שיאפשר לכם לכסות אותה בצורה יעילה ומהירה מבלי לטרוח יתר על המידה לכיסוי שטח כל כך רחב. ב poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות כיסוי בשלל עיצובים וצבעים ובמגוון חומרים, ותוכלו להשיג גם מגוון דגמים בפרישה חשמלית המאפשרת לכם לכסות את הבריכה במהירות ובקלות בלחיצת כפתור אחת.

הפתעה כיסוי לבריכה

הגנה על הבריכה מפני לכלוך, זיהום וחרקים

ב poolman תוכלו למצוא את כל האמצעים והאביזרים הדרושים לכם לתפעול הבריכה ולאחזקתה לאורך כל השנה, ובכלל זה גם מגוון כיסויים המאפשרים לכם להגן על הבריכה מפני עלים, חרקים, יתושים ועפר וחול המתעופפים ברוח. כל אלה אינם מהווים סיכון למערכות הבריכה או לרוחצים בה, אבל אם מזניחים את המצב כפי שהוא לאורך זמן, הצטברות הלכלוך יכולה להכביד מאוד על מערכות הניקוי והסינון בבריכה, ולבטח לשבש את חוויית ההנאה בה.

כל סוגי הכיסויים לכל בריכה

באמצעות כיסוי לבריכה תוכלו להעניק לבריכה שלכם את ההגנה הדרושה, וכן להבטיח שלא יוקמו מושבות יתושים מטר וחצי מחלון הבית שלכם. אם הבריכה שלכם גדולה ואתם תוהים האם ישנו כיסוי לבריכה שיכול להתאים לה, אז התשובה היא כן ובאמצעות מקצועני הבריכות שלנו תוכלו למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם, לרבות כיסוי חשמלי אותו ניתן לפרוש ולקפל בצורה אוטומטית ובלחיצת כפתור אחת על מנת לכסות את כל שטח פני הבריכה.

poolman – כל סוגי הפתרונות לבריכה

poolman היא חברה המתמחה בהקמה, התקנה, אספקה ובנייה של בריכות שחייה, ומאחוריה רקורד של מאות בריכות שהוקמו בכל רחבי ישראל. החברה מציעה את כל סוגי הפתרונות לבריכה הביתית והציבורית, שירותי אחזקה, שלל ציוד ואביזרים הדרושים לתפעול נכון ויעיל של הבריכה, וכמובן את כל שירותי ההקמה והבנייה של כל סוגי הבריכות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם מומחי הבריכות של poolman ולקבל את כל המידע והפרטים הדרושים לכם על מנת לבחור את הכיסוי המתאים ביותר לבריכה שלכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics