כיסוי חשמלי לבריכה

כיסוי חשמלי בטיחותי לבריכה

כיסוי חשמלי לבריכה

אחד האמצעים החשובים ביותר בכל בריכה ביתית הוא כיסוי לבריכה אותו ניתן ליישם על פני שטח הבריכה בכל עת שלא משתמשים בה. החשיבות של שימוש בכיסוי לבריכה נובעת מהצורך לשמור על מי הבריכה נקיים מעלים, לכלוך, עפר וזיהום, ומעבר לכך, אתם לא רוצים שהבריכה שלכם תהפוך למושבת יתושים שתטריד אתכם בכל לילה. כיסוי לבריכה יבטיח בידוד מושלם של הבריכה שלכם מן הסביבה החיצונית, יאריך את חיי המערכות שלה, ויסייע לכם בתחזוקה השוטפת של הבריכה.

מתאים לכל גודל בריכה

במרכז הבריכות הארצי של poolman תוכלו למצוא גם כיסוי חשמלי לבריכה המאפשר לכם לבצע את כל פעולת הכיסוי והקיפול בלחיצת כפתור אחת ובאמצעות מנגנון הפורש ופותח את כיסוי הבריכה בצורה חשמלית אוטומטית. על אף שכיסוי זה יכול להעניק ערך רב בעיקר לבריכות גדולות שקיים קושי ממשי לכסות אותן בצורה ידנית, כדאי לכם לבחור באפשרות זו גם אם יש לכם בריכה קטנה יחסית, והסיבה הפשוטה לכך היא ששימוש בכיסוי חשמלי יבטיח שלעולם לא תתעצלו לפרוש אותו, ותוכלו לעשות שימוש נכון וחכם בכיסוי.

להבטיח שהבריכה תהיה מכוסה תמיד

אצלנו ב poolman תוכלו לקבל את כל המידע אודות כיסוי חשמלי לבריכה וכן לבחון ולהתרשם ממגוון סוגים של כיסויים חשמליים כאלה, לצפות בהם בפעולה בזמן אמת, וכן להתאים את הכיסוי הטוב ביותר לבריכה שלכם וזאת בסיוע אנשי המקצוע של poolman שיסייעו לכם לבצע את הבחירה, ואף יתקינו עבורכם את הכיסוי בבריכה שלכם.

poolman – שלל פתרונות איכותיים לבריכה

poolman היא חברה המתמחה באספקה, בנייה, הקמה, התקנה ואחזקה של בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, ומספקת את כל השירותים הנלווים הדרושים לתפעול ואחזקה של בריכות. החברה מציעה מגוון רחב של סוגי בריכות בכל גודל, עומק, עיצוב או תצורה, הן בריכות על פני הקרקע, והן בריכות מוטמעות באדמה, שלל מערכות תפעול ואחזקה לבריכות וכמובן אין ספור סוגים של פריטי ציוד איכותיים לבריכה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל סקירה מלאה אודות כיסוי חשמלי לבריכה ומוצרים אחרים המוצעים על ידנו.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics