חימום בריכות שחייה

 

כשאנחנו חושבים על התקנת בריכת שחיה בבית, אנחנו חושבים על איך היא תצנן אותנו בימי קיץ לוהטים, ואיך נוכל להזמין את כל החברים למסיבות בריכה קרירות. אבל בריכה איכותית יכולה לשרת אתכם לאורך כל השנה, גם באמצע החורף. חימום בריכות שחיה הוא תחום שהתפתח מאוד בשנים האחרונות. אם לפני מספר שנים רק מרכזים גדולים הציעו בריכות מקורות, הרי שהיום כל אחד יכול לחמם בקלות את הבריכה שלו בזמן קצר. הפכו את הבריכה שלכם לפעילה כל השנה, עם חימום בריכות שחיה מקצועי מבית Poolman!

 

חימום בריכות שחייה בחורף

השיטה הירוקה לחימום הבריכה

אנחנו ב- Poolman מנסים תמיד להתעדכן ולהציע לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר שניתן. משום כך, אנחנו מציעים גם חימום סולרי לבריכות שחיה. המערכת הסולרית מורכבת על גבי גג הבית או על הגג שמחפה על הבריכה עצמה. קולטנים מיוחדים סופגים את אנרגיית השמש ומחממים בלילה את מי הבריכה לטמפרטורה של עד 25 מעלות, ובמשך שמונה שעות. הפתרון הירוק הזה אידיאלי לשמירה על הבריכה נעימה ליום ובלילה. הבעיה היחידה היא ימי החורף, בהם יש פחות שמש ובלילה קר מאוד. לשם כך יש צורך בחימום אקטיבי.

חימום בריכות שחיה באמצעות משאבת חום

משאבת חום היא אמצעי יעיל וידידותי לסביבה, שמחמם באופן פעיל את מי הבריכה. עם הפעלת המערכת, מי הבריכה נשאבים אל תוך המכונה, שם הם מחוממים בעזרת חום שנשאב מהסביבה, וחוזרים לבריכה כשהם בטמפרטורה הרצויה. המשאבות יעילות מאוד, ומסוגלות לחמם את הבריכה כולה תוך מספר שעות. חימום בריכות שחיה אידיאלי יהיה לשלב את המערכת האקטיבית עם המערכת הסולרית הפסיבית, וכך לחסוך כסף בימים שמשיים ועדיין להשמיש את הבריכה בלילות קרים ובימי החורף. כך תיהנו מהבריכה כל השנה!

חימום לבריכות שחיה המילה האחרונה

 

חימום לבריכות שחיה זה Poolman

מבולבלים מהמגוון ומסוגי החימום? התקשרו אלינו היום ואנחנו נדאג להרכיב את המערכת המושלמת עבורכם, לפי סוג הבריכה, התקציב והדרישה שלכם. אנחנו כבר נספק את השירות, הידע וההתקנה הטובה ביותר שתוכלו למצוא. בגלל זה אנחנו החברה המובילה להתקנת בריכות בישראל.

 

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics