חימום בריכות שחייה

חימום בריכות שחייה

חימום בריכות שחייה היא דרישה של בעלי בריכות רבים הנהנים מן הבריכה הפרטית שלהם לאורך כל ימי הקיץ, אך רוצים למתוח את העונה החמה גם אל תוך עונת החורף. תהליך החימום של בריכה מתבצע בצורה חכמה וחסכונית באמצעות סילוני מים המוזרקים אל מי הבריכה על בסיס קבוע כל עוד טמפרטורת המים לא הגיעה לטמפרטורה המבוקשת. מערכת החימום מבצעת ניטור קבוע של הטמפרטורה במים ומבצעת הזרקות של מים חמים כנדרש, עד אשר מכבים אותה.

מערכות חימום לכל סוגי הבריכות

ב poolman תוכלו למצוא מערכות חימום בריכות שחייה לכל סוגי הבריכות בכל גודל ועשויות כל חומר. תוכלו לשבת עם מומחי הבריכות שלנו ולבנות יחד את הפתרון המתאים לכם ביותר הן בהיבט של הפונקציונליות של מערכת החימום והן בהיבט של התקציב העומד לרשותכם. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו עוד שלל מערכות ואמצעים שיסייעו לכם לשדרג את רמת התפעול של הבריכה, ובהתאם לכך גם את חוויית ההנאה שלכם הן בחורף והן בקיץ.

חימום בריכות שחייה ללא הגבלה

קירוי בריכות להשלמת משימת החימום

בהקשר זה, פרט למערכת חימום בריכות שחייה, תוכלו להשיג ב poolman גם קירוי לבריכות שיאפשר לכם לבודד את שטח הבריכה בצורה מיטבית ממזג האוויר בחוץ. חימום המים יכול לספק לכם מענה מצויין לצורך שימוש בבריכה גם בעונת החורף, אך אם אתם רוצים להשלים את המשימה בצורה מלאה, יהיה עליכם לקרות את הבריכה בערכת קירוי אותה תוכלו לבחור מתוך מגוון פתרונות קירוי גמישים, קשיחים, זמניים או קבועים.

poolman – כל הפתרונות לבריכה הביתית

חברת poolman היא חברה המספקת שלל שירותים סביב עולם הבריכות הפרטיות והציבוריות ובכלל זה גם התקנה, הקמה, בנייה ואספקה של בריכות מכל הסוגים, בכל גודל, בכל מידה, כל עומק ובכל צורה ועיצוב. לרשותנו צוות של מומחים מיומנים בעלי ניסיון רב בעולם הבריכות, צוות העומד לרשותכם בכל עת על מנת לסייע לכם לגבש את הפתרון המושלם עבורכם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל הפרטים והמידע הדרוש לכם על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור מערכת החימום הדרושה לכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics