חימום בריכות שחיה

חימום בריכות שחיה

בריכת שחייה פרטית הוא חלומם של אנשים פרטים המשקיעים בכך כסף רב, אך מגלים שאת חוויית הבריכה הם רוצים למתוח גם אל תוך עונת החורף, ולא להסתפק רק בימי הקיץ החמים. הבשורות הטובות הן שכיום ניתן ליישם מגוון רחב של פתרונות חימום בריכות שחיה לכל בריכת שחיה שהיא, והבשורות היותר טובות הן שאת כל המערכות והפתרונות הללו תוכלו למצוא במרכז הבריכות הארצי של poolman מקצועני בריכות המספקים לכם את כל הפתרונות סביב הבריכה הביתית או הציבורית.

שמירת חימום בריכות שחיה

ניטור והזרקת סילוני מים חמים

מערכת חימום הבריכה היא מערכת מתקדמת המבוססת על תהליך רציף של ניטור טמפרטורת המים והזרקת סילונים של מים חמים אל תוך מי הבריכה על מנת להעלות את טמפרטורת המים במהירות. כל התהליך של ניטור הטמפרטורה והזרקת סילוני המים מתבצע באופן אוטומטי על ידי מערכת החימום ומבטיחה לכם הגעה מהירה לטמפרטורת המים שהגדרתם בתוך זמן קצר. לאחר ההגעה לטמפרטורה, תוודא המערכת שהמים נשארים בטמפרטורה שהוגדרה עד אשר תגידו לה אחרת.

בניית פתרון כולל לרבות חימום וקירוי הבריכה

את מערכות החימום ניתן להתקין ולהטמיע בכל סוג של בריכה, החל מבריכת פיברגלס קטנה לבית, וכלה בבריכת אבן ובטון ציבורית. ב poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות חימום בריכות שחיה, ולהשלים את המהלך עם קירוי כולל לבריכה באופן שיאפשר לכם לבודד את שטח הבריכה ממזג האוויר שבחוץ. מקצועני הבריכות של poolman יסייעו לכם לבנות את חבילת הערך הטובה ביותר עבורכם על מנת לאפשר לכם ליהנות מהבריכה הפרטית שבניתם לאורך כל השנה.

poolman – כל מה שצריך לבריכה

poolman היא חברה המתמחה באספקה, התקנה, הקמה ובניית בריכות פרטיות וציבוריות בכל צורה, גודל, עומק או עיצוב. החברה מספקת גם את כל המערכות והציוד ההיקפי, וכן חבילת שירות אחזקה לבריכות על מנת להבטיח שתוכלו ליהנות מהבריכה שלכם בצורה מלאה ולאורך שנים ארוכות. כל שירותי ומוצרי החברה מסופקים לכם על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים העומדים לרשותכם בכל עת. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולעשות את הצעד הראשון לקראת חימום הבריכה הפרטית שלכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics