חימום בריכה ביתית

 

התקנת בריכה משלכם בבית היא עניין לא פשוט. אין מה לעשות, אם אנחנו רוצים להשתדרג מעבר לבריכות קטנות ולא מרשימות, צריך להשקיע כסף וכמה ימי עבודה. התוצאה, כידוע, שווה את המאמץ. יחד עם זאת, אחרי כל ההשקעה שלכם, בוודאי תרצו להשתמש בבריכה שלכם כמה שיותר, ולא רק בימי הקיץ או רק בשעות היום. בריכת שחיה יכולה לשרת אתכם ביום ובלילה, בקיץ ובחורף. חימום בריכה ביתית הוא הפתרון לבריכה שפעילה לאורך כל השנה. אנחנו ב- Poolman מציעים מגוון פתרונות שישאירו את הבריכה חמימה ונעימה.

חימום בריכה אקטיבי וחימום פסיבי

חימום בריכה ביתית יכול להיעשות במספר אופנים שונים. הדרך הפשוטה ביותר היא התקנת משאבת חום עם התקנת הבריכה (ניתן גם להוסיף משאבת חום לבריכות קיימות). המשאבה מעבירה דרכה את מי הבריכה ומחממת אותם בעזרת חום הנשאב מהסביבה לפני שהיא מחזירה אותם חמים לבריכה. אמצעים פסיביים לחימום כוללים פתרונות ירוקים כמו התקנת פאנלים סולריים יעילים במיוחד על הגג או מעל הבריכה, כדי להפוך את הבריכה לחמימה ונעימה גם בלילות, בעזרת חום השמש שנאגר לאורך כל היום.
 

חימום לבריכות שחיה עם תקן

שמירה על טמפרטורות נוחות בבריכה

חימום בריכה ביתית אומר גם לשמור על החום (או הקור) של הבריכה לאורך זמן, כדי לחסוך בכסף ואנרגיה. אנחנו מציעים קירוי בריכות שחיה באמצעות אוהלים מיוחדים. האוהלים האיכותיים עמידים לגשם, שלג ורוחות בעוצמה של עד 120 קמ"ש. הקירוי שומר על טמפרטורת הבריכה הנוכחית, וגם בולם קרינה אולטרה סגולה מהשמש. המבנה עצמו עשוי מאלומיניום איכותי ועמיד, המכוסה ביריעות PVC שיכולות להיות שקופות או אטומות. חשוב לזכור שהקירוי גם שומר על ניקיון המים וכך חוסך כסף על ניקיון ועל שימוש בכלור.

מחפשים לחמם את הבריכה? אתם יודעים לאן לפנות

אנחנו ב- Poolman שמים את הלקוח לפני הכל. אנחנו מציעים מוצרים מהאיכות הגבוהה ביותר ועבודה ברמה גבוהה. חימום בריכה ביתית הוא תחום שכדאי להשאיר למקצוענים בשביל ליהנות מתוצאות מספקות לאורך שנים רבות. התקשרו אלינו היום ונשמח להתחיל לעבוד עבורכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics