חימום בריכה ביתית

חימום בריכה ביתית

בריכת ביתית היא חלומם של אנשים רבים, אך בסופו של דבר, בעיקר במספר אזורים בארץ, השימוש בה עשוי להצטמצם למספר חודשים בלבד במהלך השנה, חודשי עונת הקיץ. אם יש לכם בריכה ביתית, וזה פחות או יותר המצב אצלכם, חברת poolman מציעה לכם מערכת חימום בריכה ביתית המאפשרת לכם לחמם את המים לטמפרטורה נוחה המאפשרת להיכנס אליהם גם במהלך עונת החורף הקרה. כדי להשלים את החוויה, אנו מציעים גם מערכות קירוי שיסייעו לכם לבודד את שטח הבריכה ממזג האוויר שבחוץ, וליצור מעין אקוסיסטם מבודד בגינת הבית.

הזרמת זרמי מים חמים למי הבריכה

מערכת חימום בריכה ביתית היא מערכת המבוססת על הזרמת זרמי מים מחוממים אל תוך מי הבריכה, בצורה מבוקרת ועל בסיס ניתור רציף. המערכת מבעת מדידה קבועה של טמפרטורת המים בבריכה, ובהתאם לכך מזרימה זרמי חמים פנימה אל אגן המים. עם הגעת הטמפרטורה לטמפרטורה הרצויה, נפסקת הזרמת המים החמים ומתבצעת לסירוגין על פי מדידות קבועות שמבצעת המערכת. באמצעות מערכת זו תוכלו להיות בטוחים שטבילה במים גם במהלך חודשי החורף הקרים, תסב לכם הנאה רבה, ואף תהווה מקור לחימום.

שלל מערכות להתאמה לבריכה הפרטית שלכם

כדי לבחור את מערכת החימום המתאימה לכם ביותר, תוכלו להסתייע בייעוץ המקצועי של מומחי בריכות השחיה של poolman, לקבל את כל המידע הדרוש לכם אודות המערכות השונות, היתרונות והחסרונות של כל מערכת, ואת הפרמטרים הרלוונטיים לבחירת המערכת המתאימה לכם על פי מאפייני הבריכה, מאפייני השימוש, גודל הבריכה, המערכות המותקנות בה מראש וכדומה.

חימום בריכה ביתית מגניב

poolman בונים לכם בריכה מנצחת

חברת poolman מספקת שורה ארוכה של פתרונות לבריכות שחיה ביתיות, וכן מספקת שירותי אספקה, התקנה ושדרוג של בריכות שחייה לבית. אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים עבור הבריכה הביתית, וכן תוכלו לקבל סיוע, ליווי וייעוץ מקצועיים בהקמת בריכה חדשה על פי משתנים של גודל, עיצוב, עומק, מאפייני שימוש וכדומה. כל השירותים מסופקים על ידי צוות המקצוענים של החברה, איתם אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו ולקבל את כל התשובות לשאלותיכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics