הקמת בריכת שחיה

הקמת בריכת שחיה

אם יש לכם חלום על בריכת שחיה צמודה לבית שלכם, וחשבתם שהאפשרות היחידה העומדת בפניכם היא בניית בריכת בטון ואבן מא' ועד ת', בוודאי תשמחו לשמוע שכיום ישנן עוד אפשרויות רבות המאפרות לכם לבנות את בריכת החלומות שלכם בעלות כספית נמוכה בהרבה. בעבר הייתה הבריכה סמל סטטוס הנגיש לאנשי העשירון העליון בלבד, אם לא למעלה מכך, אך כיום, באמצעות טכנולוגיות חומרים חדישות, ניתן לבנות בריכות חדישות בכל גודל, צורה ועומק בעלות נמוכה באופן משמעותי.

מגוון דגמים של בריכות מוכנות או בהתאמה אישית

ב poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של בריכות עשויות פיברגלס המעניקות לכם בדיוק את אותה חוויית הנאה מבריכה פרטית, רק הרבה יותר זול. במסגרת הזמנת הבריכה אנו מבצעים גם הקמת בריכת שחיה בשטח הפרטי שלכם בהתאם למאפייני השטח, הצרכים וההעדפות שלכם. תוכלו להזמין את הבריכה מתוך שורה של דגמים מוכנים מן המדף, או להזמין בריכה בהתאמה אישית. כמו כן, תוכלו לבחור מגוון עיצובים, חיפויים ועיצוב סביבתי לבריכה, ולהשלים את המשימה עם שלל מערכות לתפעול, הפעלה ואחזקה של הבריכה.

הקמת בריכת שחיה עצבנית

בניית חבילת הערך המתאימה לכם ביותר

מקצועני הבריכות של poolman עומדים לרשותכם בכל עת על מנת לספק לכם את כל המידע והנתונים הדרושים לכם לשם קבלת החלטה, לסייע לכם להכיר את כל האפשרויות העומדות בפניכם, ולבצע את הבחירה הנכונה עבורכם, תוך בניית חבילת הערך השלמה הכוללת את הבריכה עצמה, הקמת בריכת שחיה, והתקנה של כל המערכות והציוד ההיקפי הנדרשים.

poolman כל הפתרונות לבריכה

חברת poolman היא חברה מובילה המספקת, מתקינה, מקימה ובונה בריכות שחייה פרטיות וציבוריות מכל סוג, כל גודל, כל עומק, כל עיצוב וכל תצורה. אנו מספקים גם את כל המערכות הנלוות לרבות מערכת חימום, מערכת טיהור וסינון, מערכת שאיבה וסירקולציה, קירוי לבריכה, כיסויים לבריכה, תאורת בריכה, רובוט ניקיון וכל הדרוש לכם להשלמת חוויית הבריכה הפרטית שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום ועשו את הצעד הראשון לקראת בריכה פרטית צמודה.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics