הקמת בריכות שחיה

הקמת בריכות שחיה

הקמה של בריכת שחיה יכולה להתבצע במגוון רחב של אופנים בהתאם לסוג הבריכה שיש להקים, לתנאי השטח במקום, החומרים מהם עשויה הבריכה והדרישות הספציפיות של הלקוח. תהליך ההקמה צריך לקחת בחשבון שורה של משתנים המשפיעים בסופו של דבר על החוויה הכוללת מן הבריכה, ועל תפקוד הבריכה לאורך זמן. בחברת poolman אנו מבצעים את התהליך של הקמת בריכות שחיה על פי מתודולוגיה סדורה של בחינת השטח בפועל, תכנון תהליך ההקמה, והביצוע בצורה מדוייקת על פי דרישות הלקוח.

הקמת בריכה על פי מתודולוגיה סדורה

במסגרת זו, אנו משלבים מערכות נדרשות לתפעול הבריכה לרבות מערכות שאיבה המיועדות לייצר תחלופה של מים ולנהל את כל סינון המים בצורה אוטומטית וקבועה, מערכות חימום על פי הצורך, התקנת מערך פילטרים מתקדמים, וכל דרישה נוספת של הלקוח לרבות תאורת בריכה ייחודית, מערכות ניקוי ועוד. כל תהליך הקמת הבריכה מבוצע בצורה שיטתית וסדורה על מנת להבטיח את חוויית השימוש הטובה ביותר עבור הלקוח, ולהבטיח שימוש רציף בתפקוד מיטבי לאורך שנים.

22. הקמת בריכות שחיה משובחות

שלל פתרונות היקפיים ונלווים

עוד במסגרת התהליך של הקמת בריכות שחיה אנו מציעים שורה של פתרונות היקפיים כמו התקנת קירוי לבריכה, שילוב אמצעים מגוונים בסביבת הבריכה כמו ריצוף דק, עיצוב שפת הבריכה, שילוב של אריחי קרמיקה בעיצובים ודוגמאות ייחודיות ולמעשה מעניקים ללקוח את הפתרון הטוב ביותר שניתן להשיג בתחום זה. את כל זה אנו מבצעים באמצעות צוות מקצוענים הפעיל בתחום הקמת בריכות שחיה מזה שנים ארוכות ובעל רקורד הקמה של מאות בריכות ברחבי הארץ.

מספקים את כל צרכי הבריכה שלכם

חברת poolman מבצעת את כל עבודות האספקה, ההקמה, התחזוקה והשדרוג של בריכות שחיה הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי והציבורי. אנו מציעים שלל פתרונות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ומבטיחים לכל לקוח ולקוח פתרון שלם ומושלם שיחזיק מעמד לאורך שנים של פעילות. כמו כן, תוכלו ליהנות מחבילת שירות של אחזקת הבריכה, תיקון תקלות וכדומה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהבטיח לעצמכם את צוות המקצוענים של poolman לבניית הבריכה הפרטית עליה חלמתם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics