בריכת שחייה פיברגלס

 

עבור הרבה אנשים, בריכה פרטית בבית היא סוג של התגשמות חלום. מה יכול להיות טוב יותר בקיץ הישראלי, מאשר לצאת מהמיטה ולקפוץ לבריכה שלכם ביום שישי בבוקר? אז שלב הביניים, המיועד למתלבטים, הוא לקנות בריכה קטנה ומתקפלת, ולמלא אותה בתחילת הקיץ. אבל הבריכות האלו מזכירות יותר ג'קוזי גדול ונטול זרמי אוויר מאשר בריכה של ממש. בריכת שחיה פיברגלס היא הדבר האמתי – בריכת שחייה מלאה, באחד ממגוון עיצובים שונים, אצלכם בחצר. אם בריכה פרטית תמיד הייתה החלום שלכם, הגעתם למקום הנכון!

בריכת שחיה פיברגלס איכותית

 

כיצד נראה תהליך התקנת הבריכה בבית?

בריכת שחיה פיברגלס מגיעה אצלנו במגוון רחב של דגמים, צבעים, עומקים ודירוגים. לפני הכל, תצטרכו לבחור את הדגם המועדף עליכם לפי העיצוב והגודל שמתאים לכם. כל בריכות הפיברגלס שלנו עשויות מ- 9 שכבות פיברגלס שמאפשרות אטימות מוחלטת ועמידות לאורך שנים. אחרי שתבחרו את הדגם, נגיע אליכם ונחפור את המקום לבריכה. לאחר מכן, באמצעות מנוף נעביר את הבריכה את הבור שחפרנו ונאטום אותה במקום. השלב הבא הוא מילוי הבריכה ותחזוקה. זה הכל, אתם מוכנים לחלוטין לקיץ הבא שלכם.

 בריכת שחיה פיברגלס

למה מומלץ לקנות בריכת פיברגלס מ- Poolman?

אנחנו בטוחים ומאמינים בכל המוצרים שלנו, לכן אנחנו מציעים עשר שנות אחריות על כל בריכות הפיברגלס. מלבד זאת, אנחנו מבטיחים להתקין את הבריכה בביתכם, לא משנה איזה גודל ובאיזו סוג אדמה ניתקל, בתוך שלושה ימים לכל היותר. בריכת שחיה פיברגלס נחשבת גם למוצר גמיש, כך שבהינתן התראה מראש, נוכל לכלול עבורכם גם מערכות סינון, חיטוי, תאורה או אפילו חימום בבריכה בטרם נתקין אותה. כמובן שאנחנו גם פועלים באישור משרד הבריאות, ושהמפעל המייצר את הבריכות (בישראל) פועל בפיקוח תו התקן ISO 9001.

בריכת שחיה פיברגלס המלצות

 

התקשרו אלינו לפרטים נוספים

לא סתם הפכה Poolman לאחת החברות המובילות בארץ להתקנת ושיווק בריכות. אנחנו פועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ושומרים בראש ובראשונה על בטיחות לקוחותינו. אנחנו מציעים עבודה מהירה ומקצועית, בלי טעויות או "פדיחות". אם אתם מחפשים בריכת שחיה פיברגלס, פנו אלינו היום.

פיברגלס

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics