בריכת שחיה פיברגלס

 

בריכת שחיה פיברגלס

לאורך השנים חלה התפתחות משמעותית בענף הבריכות, כמו בכל ענף אחר במשק. התפתחות זו באה לידי ביטוי במגוון דרכים לרבות שלל מערכות חדישות ההופכות את חוויית השימוש והתחזוקה של הבריכה לקלה ומהנה הרבה יותר, ציוד ואבזור היקפי המשביח את חוויית הבריכה וכמובן שלל טכנולוגיות חומרים המאפשרות הקמה ובנייה של בריכות בצורה מהירה, קלה וזולה הרבה יותר מאשר בניית בריכת בטון ואבן כפי שהיה נהוג עד לא יותר מעשור או שניים.

חוויית בריכה כמו כל בריכה אחרת

בחברת poolman תוכלו לבחון מגוון רחב של אפשרויות לבניית הבריכה הפרטית שלכם, ובכלל זה גם בריכת שחיה פיברגלס המגיעה אליכם כרכיב אחד שלם ומושלם, אותו רק צריך להתקין ולהטמיע בתוך הקרקע. בריכה זו נבנית על פי כל התקנים המחמירים ביותר ומאפשרת לכם שימוש מהנה ובטוח בבריכה לאורך שנים ארוכות, כל עוד תקפידו לבצע את תחזוקת הבריכה בצורה יעלה כפי שיש לבצע בכל בריכה אחרת, מכל סוג אחר. את אגן הבריכה עצמו נוכל להתאים עבורכם על פי מידה, עומק או עיצוב וצורה, וכן נוכל להתקין את כל המערכות ההיקפיות הנדרשות.

בריכת שחיה מסוג פיברגלס

בריכת פיברגלס

 

 

 

 

 

 

 

ב poolman תוכלו לשבת עם מומחי הבריכות שלנו, אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים העומדים לרשותכם בכל עת, יציגו לפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם, ויסייעו לכם להגיע לפתרון האידיאלי עבורכם על פי תנאי השטח העומד לרשותכם ועל פי מסגרת התקציב בתוכה אתם מעוניינים לפעול. בריכת שחיה פיברגלס מאפשרת לכם ליהנות מבריכה גדולה ומהנה גם במחיר זול, כשהדבר היחיד שמגביל אתכם הוא השטח העומד לרשותכם.

poolman – פתרונות מנצחים לבריכה

poolman היא חברה המתמחה בעולם הבריכות הפרטיות ובריכות למבני ציבור, מספקת, מתקינה, מקימה ובונה בריכות מכל הסוגים, מכל החומרים, בכל המידות והעומקים, ובכל עיצוב על פי דרישות הלקוח. כמו כן, אנו מספקים את כל הציוד והמערכות הנלוות לרבות מערכות שאיבה וסירקולציה, סינון וטיהור המים, חימום, קירוי והצללה ועיצוב סביבתי. צרו איתנו קשר עוד היום ובחרו את בריכת השחייה עליה תמיד חלמתם.

הצגת פיברגלס

פייברגלס ביתית  

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics