בריכת שחיה מתועשת

בריכת שחיה מתועשת - מגשימה לך חלום

בעבר כאשר רצינו להתרענן קצת בבריכה נאלצנו לארוז ציוד ולצאת לדרך. מובן שהיינו כפופים לשעות הפתיחה של הבריכה ואם היה זה יום חם במיוחד מצאנו את עצמנו חולקים את הרחצה בבריכה עם עוד עשרות מיוזעים כמונו, ותמיד השריקה של המציל שהודיעה כי יש להיפרד מהמים תפסה אותנו לפני הזמן. שלא לדבר על התור והעומס במקלחות ובמלתחות. החוויה, איך לומר? לא הייתה משהו... תמיד דגדג לנו איזשהו חלום שנראה היה כי לא יתגשם לעולם – בריכת שחייה פרטית משלנו! מבלי להישרך בדרכים ומבלי להתפשר על שעות וימים מסוימים. אז זהו, שזה לא חלום... הבריכה הזו יכולה להיות מציאותית מאוד, ועוד אצלך בגינה!

פולמן מגשימה את החלום שלכם

אצל חברת פולמן קיימים סוגים שונים של בריכות שחייה אותן ניתן להרכיב בכל חצר, גינה או גג של מבנה. תלוי בגודל השטח אותו אתם רוצים להקציב עבורו ותלוי כמובן גם בתקציב. ישנם כמה וכמה אפשרויות של בריכות שחייה בגדלים שונים ובסגנונות שונים ובטווח מחירים נרחב. כמובן שישנה גם אפשרות לשדרג את הבריכה בעוד ועוד תוספות שונות כמו תאורת לד שהופכת את הבריכה לחלומית במיוחד. יש אפשרות להוסיף מערכת חימום פנימית ועוד תוספים מעניינים ומשוכללים.


בריכת שחיה מתועשת

בריכת שחיה מתועשת – נעים להכיר!

ישנה אפשרות מומלצת וטובה מאוד של בריכת שחייה ביתית אותה ניתן להרכיב בפרק זמן מינימלי ביותר ובמחיר ששווה לכל כיס. זוהי בריכת שחייה מתועשת. בריכת שחייה מתועשת בנויה מכמה וכמה חומרים שיחד נותנים לנו תוצאה בדמות בריכת שחייה מדהימה ואטרקטיבית. בריכת השחייה המתועשת עשויה מבטון בחלק הבסיסי שלה, הדפנות והגדות עשויות פלדה מגלוונת וכל זה מצופה ביריעת ויניל. ההתקנה של בריכה כזו הינה מהירה מאוד היות והיא יוצאת מהמפעל כאשר היא מושלמת ובנויה לגמרי. לקוחות רבים כבר שוחים בהנאה רבה בבריכה שכזו.

בריכות קונים אצל פולמן

חברת פולמן מציעה לכם אפשרויות רבות ושונות של בריכות שחייה מחומרים שונים ובסגנונות מגוונים וכמובן בגדלים שונים בהתאמה לכל גינה חצר או גג. צלצלו 050-5800651 ואנחנו בדרך להגשמת החלום...

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics