בריכת שחיה ביתית

בריכת שחיה ביתית

מחפשים בריכת שחיה ביתית שמתאימה בדיוק לגודל הגינה שלכם, ושאפשר גם ליהנות בה מעבר ישיבה במים כמו באמבט? אצלנו בחברת poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי בריכות, ואחד מהם מתאים בדיוק לכם. בחירת הדגם המתאים ביותר צריך להתבסס על שלושה פרמטרים מרכזיים שאותם נסייע לכם לבחון בצורה פרטנית: התקציב העומד לרשותכם, השטח העומד לרשותכם, ומאפייני השימוש שאתם מתכננים לבריכה הביתית החדשה שלכם. בשלב ראשון, נצטרך לקבוע יחד מה הוא התקציב העומד לרשותכם, ומה הם הדגמים הרלוונטיים עבורכם לאור התקציב שהוגדר.

למה אתם רוצים בריכה בבית?

אנשים רבים מעוניינים בבריכה ביתית פשוט כדי שתהיה להם בריכת מים קטנה להצטנן בה בחודשי הקיץ החמים, בעוד אחרים מעוניינים לעשות בבריכה שימוש ספורטיבי עם שחייה מצד לצד. אחרים מעוניינים בבריכה ביתית בעיקר למטרות של עיצוב לצד ההנאה. לפני שאתם בוחרים את הדגם המתאים לכם ביותר, עליכם להגדיר מה הן תכניות השימוש שלכם בבריכה, אנו נסייע לכם לעשות זאת בצורה מדוייקת.

בריכת שחיה ביתית למגזר הפרטי

מה הוא הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם?

לאחר שהגדרנו את זה, אנחנו רוצים לבדוק מה הוא השטח העומד לרשותכם לטובת בריכת שחיה ביתית. במידה ואתם מתגוררים בדירת גן ישראלית טיפוסית, סביר להניח ששטח הגינה העומד לרשותכם אינו עולה על עשרות בודדות של מטרים רבועים. כדי להבטיח שתוכלו לממש את תכניות השימוש שלכם בבריכה, יש להתאים לכם את התצורה הנכונה והטובה ביותר הן מבחינת צורת הבריכה, והן מבחינת העומק שלה. ב poolman תוכלו לקבל את כל הסיוע והתמיכה הנדרשים על מנת לבצע את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם.

בחברת poolman תקבלו את כל התשובות

חברת poolman היא חברה המתמחה בהתקנה, הקמה ואספקה של בריכות שחייה מכל הסוגים, בכל הגדלים, בכל העומקים והתצורות, וכן באספקת כל האמצעים, האביזרים והציוד הנדרשים לצורך אחזקת הגינה באופן שוטף. לרשותנו צוות מקצוענים המכירים את עולם בריכות השחייה בצורה מושלמת, ויוכלו לספק לכם את כל ההמלצות הנדרשות לכם בשלב רכישת הבריכה וכן במסגרת תכנית השירות שמספקת החברה לאורך זמן. אתם מוזמנים להגיע אלינו עוד היום ולבחור את הדגם המתאים לכם ביותר.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics