בריכת שחיה ביתית פיברגלס

 

בריכת שחיה ביתית פיברגלס

אם אתם מחפשים פתרון זול ויעיל להקמת בריכת השחייה הפרטית עליה תמיד חלמתם, יש באפשרותכם להזמין כעת בריכת שחיה ביתית פיברגלס אותה ניתן להזמין בשלל צורות, עומקים ומידות, להתקין אותה מעל פני הקרקע או להטמיע אותה בתוך הקרקע, ולעצב אותה בדיוק כפי שאתם רוצים. באמצעות טכנולוגיית הפיברגלס תוכלו כעת גם אתם ליהנות מאחד מסמלי העושר הנחשקים ביותר על כולם, בריכה פרטית צמודה לבית, ולא רק כזאת שאפשר רק לשבת בה, אלא גם לשחות ולהשתכשך בה, כשהדבר היחיד שמגביל אתכם הוא גודל הגינה העומדת לרשותכם.

שלל מערכות ייעודיות לבריכות פיברגלס

ב poolman תוכלו למצוא את כל דגמי הפיברגלס שתוכלו למצוא, דגמים בצבעים שונים, צורות ועיצובים שונים, גדלים שונים, עומקים שונים וכמובן עם כל המערכות והאמצעים הדרושים לתפעול הבריכה ואחזקתה באופן שוטף. מומחי הבריכות שלנו יספקו לכם את כל המידע הדרוש לכם אודות שלל המערכות שתוכלו להתקין, לרבות מערכות חימום המים, מערכות סינון וטיהור מי הבריכה, מערכות שאיבה וסירקולציה, קירוי והצללה של הבריכה, עיצוב סביבתי ועוד.

בריכת שחיה ביתית פיברגלס חלומית

תכנון ועיצוב פתרונות בריכה שלמים ומושלמים

כמו כן, יסייעו לכם היועצים של poolman לבנות את כל מערך התפעול של הבריכה לרבות כל המערכות שיש לשלב עם בריכת שחיה ביתית פיברגלס על מנת ליהנות מחוויית הבריכה האולטימטיבית ולשמור עליה לאורך שנים ארוכות של פעילות. יועצי החברה יבחנו יחד איתכם את כל האילוצים תחתם אתם מבצעים את הרכישה, את ההעדפות שלכם בעניין העיצוב, הצורה והעומק, ויבנו עבורכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר במחיר התחרותי ביותר שתוכלו להשיג בשוק.

poolman – הכל לבריכה הביתית

poolman היא חברה המתמחה באספקה, התקנה, הקמה ובנייה של בריכות שחייה מכל הסוגים וכל סוגי החומרים. כמו כן, החברה מספקת את כל המערכות ההיקפיות לבריכה לרבות מערכת חימום, מערכת טיהור וסינון, מערכת שאיבה וסירקולציה, ציוד ניקיון ותחזוקה, מערכות קירוי והצללה ועוד. החברה פעילה מזה שנים ארוכות בתחום הבריכות הפרטיות והציבוריות ומזמינה אתכם ליצור קשר כבר עכשיו על מנת לעשות את הצעד הראשון לקראת בריכת החלומות שלכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics