בריכות שחייה פרטיות

בריכות שחייה פרטיות

בריכת שחייה פרטית הוא חלומם של אנשים רבים הרוצים ליהנות מזמן איכות עם בני משפחתם וחברים ממש בקרבת הבית. אם יש לכם בית עם חצר פרטית ואתם רוצים להעשיר את חיי הפנאי שלכם, תוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר מתוך שלל דגמי בריכות שחייה פרטיות לבית ובהתאמה לגודל הגינה שלכם, לתקציב העומד לרשותכם ולעיצוב המועדף עליכם. כיום ישנו מגוון רחב של טכנולוגיות ייצור בריכות המאפשרות לכם ליהנות מבריכה פרטית זולה ואיכותית שתשרת אתכם לאורך שנים ארוכות.

בריכות שחייה הכי פרטיות

התאמת הבריכה על פי מאפייני הלקוח והעדפותיו

במרכז הבריכות הארצי של poolman תוכלו למצוא מגוון עצום של בריכות פרטיות החל מבריכות עשויות פיברגלס, דרך בריכות לפרישה מעל פני הקרקע, וכלה בבריכות לבנייה בתוך האדמה. אנשי המקצוע המיומנים של poolman ישבו איתכם, יבחנו את שטח הגינה העומד לרשותכם, את תנאי הקרקע במקום, את מסגרת התקציב שלכם, ובהתאם לכך יבנו עבורכם את הפתרון הטוב ביותר עם כל המערכות הנדרשות לכם על מנת ליהנות מבריכה פרטית לאורך שנים.

חבילת מוצר מלאה עם כל המערכות והציוד הנדרש

במסגרת הזמנת בריכות שחייה פרטיות אנו מספקים גם את כל המערכות והאמצעים הנדרשים לכם על מנת לתחזק את הבריכה לאורך זמן ובכלל זה גם מערכות סינון וטיהור מים, מערכות שאיבה וסירקולציה, מערכות חימום על פי הצורך, קירוי הבריכה, פתרונות הצללה, עיצוב סביבתי, רשתות סינון לשפת הבריכה, ריצוף הבריכה בשלל אריחים ועיצובים וכל העדפה אחרת שיש לכם סביב הבריכה החלומית.

poolman – כל מה שהבריכה שלכם צריכה

חברת poolman מתמחה באספקה, התקנה, הקמה ובנייה של בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, ומציעה את כל סוגי הפתרונות לכל לקוח על פי מגבלת התקציב, מגבלת השטח וההעדפות האישיות. כמו כן, אנו מציעים את כל הציוד, האמצעים והמערכות הנדרשות להפעלת ואחזקת הבריכה, וכן חבילות שירות אחזקה שיאפשרו לכם ליהנות מהבריכה לאורך שנים ללא תקלות. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, ולקבל ממומחי הבריכות שלנו את כל המידע הדרוש לכם לקבלת ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics