בריכות שחייה פיברגלס

 

בריכות שחייה פיברגלס

מחפשים בריכות שחייה פיברגלס ולא בטוחים שזה הפתרון המיטבי עבורכם? פיברגלס הוא חומר שישומו בעולם הבריכות מאפשר לכל אחד ליהנות מחלום הבריכה הפרטית בקלות ובמהירות והרבה יותר בזול. אם בעבר המודל היחיד שהיה קיים הוא בניית בריכה בחצר הפרטית באמצעות חציבת בור גדול ובניית בריכת בטון, הרי שהיום ישנו מגוון רחב של פתרונות המאפשרים לכל אחד להגשים את החלום, ובריכות פיברגלס הוא אחד מהפתרונות המובילים.

מגוון דגמי פיברגלס לגינה או למדגם פיברגלסבני ציבור

ב poolman תוכלו להתרשם ממגוון רחב של אפשרויות להקמת בריכת שחייה עשויה פיברגלס, כשכל הדגמים המוצעים בחברה עומדים בתקנים המחמירים ביותר בעולם הבריכות הפרטיות והציבוריות גם יחד. אנו מציעים לכם חבילת ערך שלמה של בריכות שחייה פיברגלס לרבות מערכות היקפיות הנדרשות להתקנה בבריכה כדוגמת מערכת סינון וטיהור מים, מערכת חימום מים כך שתוכלו להשתמש בבריכה גם בעונת החורף, מערכות שאיבה וסירקולציה, קירוי בריכה, עיצוב סביבתי רשתות סינון, תאורת בריכה ועוד.

התאמת פיברגלסהתאמה אישית של הבריכה

כל הפתרונות המוצעים על ידנו ניתנים להתאמה אישית על פי מידות הגינה שלכם, על פי העומק הרצוי לכם ובהתאם לעיצוב אותו אתם רוצים ליישם. אנשי המקצוע של poolman ישבו איתכם ויעברו איתכם על כל הנתונים, יציעו לכם את כל הדגמים הרלוונטיים עבורכם ויבנו איתכם יחד את חבילת הציוד והפריטים הדרושים לכם כדי ליהנות מחוויית הבריכה הפרטית האולטימטיבית, הכל על בסיס שיקולים מקצועיים ובתוך המסגרת התקציבית שהגדרתם מראש.

poolman – מומחים בעולם הבריכות

חברת poolman היא חברה המתמחה באספקה, שיווק, התקנה ובניית בריכות ממגוון רחב של חומרים, בכל עיצוב ובכל מידה, וכן מספקת לכם את כל הציוד ההיקפי הדרוש לכם כולל כל המערכות הדרושות להפעלת ואחזקת הבריכה לאורך שנים. אנו מספקים גם חבילות שירות אחזקה שיבטיחו טיפול בכל התקלות אם תתעוררנה, וכן אחזקת המערכות באופן שוטף על מנת להאריך את חיי הבריכה ולהעניק לכם חוויית שימוש חלקה ומהנה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

פיברגלס תכנון

דגם פיברגלס

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics