בריכות שחייה לבית

בריכות שחייה לבית

הקמת בריכות שחייה לבית הוא מקצוע העומד בפני עצמו ודורש את אנשי המקצוע המתאימים לביצוע המשימה. בריכת שחייה היא אגן המכיל כמויות אדירות של מים ביחס לשימוש ביתי רגיל, וכאשר אגן כזה מוקם צמוד לביתכם, אתם רוצים לוודא שהאגן נבנה בצורה מקצועית ובטוחה, כך שגם תזוזת קרקע לא תוביל לסדק וחלחול של מים אל מתחת ליסודות הבית. אצלנו בחברת poolman תוכלו להזמין כל שירות של הקמת או בניית בריכת שחייה, וליהנות משירות מקצועי מן השורה הראשונה.

13. בריכות שחייה מותאמות לבית

החלטה על דגם הבריכה המתאים לכם ביותר

במסגרת פרויקט הקמת בריכה אנו מבצעים בחינה של כל המערכות הדרושות לכם בבריכה, ובכלל זה מערכות חימום שתאפשרנה לכם ליהנות מהבריכה גם בעונת החורף, מערכות קירוי והצללה של הבריכה, מערכות סינון וטיהור מים, וכן אמצעים לניקוי ותחזוקת הבריכה באופן שוטף. כמו כן, נבחן בפירוט את מאפייני אתר ההקמה, ונסייע לכם להחליט על דגם הבריכה המתאים לכם ביותר הן בהיבטי עיצוב, הן בהיבטי גודל ומידות והן בהיבטי סוג החומר ומודל הבנייה של הבריכה.

צוות של מקצוענים הממתינים לפנייתכם

לרשותנו צוות של יועצים מקצועיים המתמחים בעולם הבריכות, ומאחוריהם רקע עשיר של בניית מאוד בריכות שחייה לבית. תוכלו לשבת עם מומחי poolman, לקבל את כל התשובות לכל השאלות המטרידות אתכם, ולמצוא את הדגם המתאים לכם ביותר בהתאם לתקציב העומד לרשותכם. אנו מציעים אגני בריכות עשויות על פי מגוון טכנולוגיות חומרים על מנת להבטיח שתמצאו את הבריכה המתאימה לכם ביותר בתוך מסגרת התקציב העומד לרשותכם.

poolman – מרכז הבריכות הארצי לבית

חברת poolman מתמחה באספקה, בנייה והקמה של בריכות שחייה לבית ולמבני ציבור ובאספקת שירותי תחזוקה ותיקונים לאורך כל חיי הבריכה. באפשרותנו לבנות עבורכם בריכת שחייה מאפס, להתקין אגני בריכות בנויים מראש, וכן להשביח, לשדרג ולהרחיב בריכות קיימות. כל פעילות החברה מבוססת על צוות מקצוענים בעלי ניסיון עשיר בעולם הבריכות, עיצוב בריכות והנדסת בריכות, ומוכנים לפנייה שלכם כדי לספק לכם את המענה המיטבי. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו כבר לעשות את הצעד הראשון לקראת הגשמת חלום הבריכה הפרטית.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics