בריכות שחיה לגינה

בריכות שחיה לגינה

אם יש לכם גינה גדולה ואתם מעוניינים לבנות בה בריכה, עומדות בפניכם שורה של אפשרויות הנבדלות זו מזו בשורה של פרמטרים החל מרמת הקביעות של הבריכה והאופן בו היא מוטמעת בגינה, דרך גודל הגינה והמערכות הנלוות לה, וכלה בעלות הבנייה וההתקנה. הניסיון לקבוע או להגדיר מספר המשקף את המחיר של בריכות שחיה לגינה הוא ניסיון עקר פשוט מכיוון שטווח המחירים האפשריים הוא גדול ורחב, ויכול להתחיל באלפי שקלים בודדים ולהגיע עד עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

בריכות שחיה לגינה – תקציב לעומת מחיר

הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות על מנת להחליט על הבריכה המתאימה לכם ביותר הוא להחליט תחילה על התקציב העומד לרשותכם. על פי מגבלת התקציב תוכלו למקד את החיפושים שלכם סביב הבריכות המתאימות לכם בלבד. אצלנו ב poolman תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי בריכות המאפשרים לכם ליהנות מחלום הבריכה הפרטית גם בלי לשבור את כל החסכונות. זאת ועוד, תוכלו להשלים את ההזמנה עם שלל אביזרים וציוד מתקדם לבריכה הביתית.

בריכות שחיה ספציפית לגינה

מגוון דגמים בגדלים שונים

כאשר אתם מגדירים את התקציב העומד לרשותכם, אתם יכולים למקד את עצמכם סביב סוגים מסויימים של בריכות שחייה, ולקבל מושג לגבי המקסימום שתוכלו לקבל תמורת תקציב זה. בשלב שני, אתם רוצים להחליט לגבי גודל הבריכה הרצויה לכם. ב poolman תוכלו למצוא את כל הגדלים של בריכות שחיה לגינה, לבחור דגמים היישר מן המדף, או להזמין בריכה על פי ההעדפות והמידות המתאימות לכם ספציפית. כל העבודה מבוצעת ומסופקת על ידי אנשי המקצוע של poolman.

poolman – בונים בריכות מנצחות

poolman היא חברה המתמחה באספקה, בנייה והקמה של בריכות שחייה לבית ולמבני ציבור. במהלך שנים של עבודה בתחום, צברנו ידע מקצועי רב וניסיון רב בהתקנה ובנייה של בריכות, והתאמת כל המערכות והציוד הנדרש לכל לקוח ולקוח על פי הצורך. אנו מציעים את כל סוגי הציוד והאביזרים הדרושים לכם, ומזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים כדי ליהנות מבריכה מנצחת בגינת הבית הפרטי שלכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics