בריכות שחיה ביתיות פיברגלס

 

בריכות שחיה ביתיות פיברגלס

אם עד לפני עשור בלבד האופציות היחידות לבריכה ביתית היו חציבת בור גדול בגינה ובניית בריכת אבן מצד אחד, או רכישת בריכת גומי קטנטנה מצד שני, היום ישנן אפשרויות הרבה יותר רבות ומגוונות המאפשרות לכם להגשים את החלום של בית עם בריכה, ולעשות את זה בזול. אצלנו ב poolman תוכלו למצוא מגוון דגמים של בריכות שחיה ביתיות פיברגלס המגיעים בגדלים שונים, עיצובים שונים וכמובן בהתאמה אישית על פי צרכי הלקוח, מאפייני ותנאי השטח בו מוצבת הבריכה ועוד.

פיברגלס ביתיתשלל טכנולוגיות לייצור בריכות לבית

בריכה היא בסך הכל דבר פשוט למדי: אגן שיכול להכיל כמות גדולה של מים. בעבר הייתה התפיסה שבריכה חייבת להיות חצובה באדמה ולהיות עשויה אבן ובטון. לאורך השנים התפתחו טכנולוגיות חדישות של חומרים המאפשרות בניית בריכות מחומרים שונים, מעל פני הקרקע, בתוך הקרקע, בעומקים שונים ובשלל עיצובים. אחת מהטכנולוגיות הללו היא טכנולוגיית הפיברגלס המאפשרת בניית בריכות שחיה ביתיות פיברגלס בצורה זול הרבה יותר מאשר בריכת אבן רגילה.

בריכות "מן המדף" או בהתאמה אישית

כמו כן, הפיברגלס הוא חומר אותו ניתן לעצב בקלות באמצעות תבניות ייעודיות. בחברת poolman אנו יודעים להציע לכם בריכות פיברגלס בנויות מראש, אותן תוכלו לשלב בביתכם מעל פני הקרקע או בתוכה, וכן בריכות עשויות פיברגלס על פי דרישות ספציפיות שלכם בהתאם למאפייני השטח העומד לרשות העניין בגינה שלכם. באמצעות הצוות המקצועי הפועל בחברה, באפשרותנו להציע כל סוג של עיצוב, בכל מידה ובכל גודל, לרבות כל המערכות הנלוות מסביב. 

מקצוענים בעולם הבריכות הביתיות

poolman היא חברה המתמחה באספקה והקמה של בריכות שחייה בכל הגדלים, העיצובים והחומרים. באמצעות צוות מקצוענים בעל ניסיון עשיר בתחום הבריכות הביתיות והבריכות בכלל, באפשרותנו להתאים עבורכם את הבריכה האידיאלית על פי מסגרת התקציב העומד לרשותכם, ועל פי מאפייני השטח והשימוש הצפוי בבריכה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום כדי לקבל תשובות על כל השאלות, להתרשם ממבחר הדגמים המוצעים על ידינו, ולקבל ייעוץ מקצועי חינם מן הצוות המקצועי בחברה.

נופר פיברגלס  שובל פיברגלס

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics