בריכות פיברגלס ביתיות

 

בריכות פיברגלס ביתיות

אם יש לכם חלום על בריכה פרטית צמודה לבית, ולא מצאתם עד היום את הדרך להגשים את החלום לאור העלויות הגבוהות של הקמת בריכה ביתית, כעת יש לכם אפשרות לבחור כל דגם מתוך שלל דגמי בריכות פיברגלס ביתיות המספקות לכם חוויה זהה לחלוטין לבריכת אבן רגילה, עם כל המערכות הנלוות, כל הציוד הנדרש, עיצוב סביבתי מלא וכל תוספת מועדפת עליכם לרבות מקפצה בכל גובה. בריכות פיברגלס ניתנות להתקנה עם שלל עומקים, מידות, צורות ועיצובים על פי העדפות הלקוח.

בריכות פיברגלסהתאמת הבריכה על פי החלום

במרכז הבריכות הארצי של poolman תוכלו להתרשם ממגוון רחב של דגמים ולאתר את הדגם המתאים לכם ביותר על פי השטח העומד לרשותכם, ועל פי התקציב העומד לרשותכם. כמו כן אנו יכולים לבצע עבורכם הזמנה של בריכה בהתאמה אישית בשלל צורות, מידות ועומקים ועל פי העיצוב עליו תמיד חלמתם. את בריכת הפיברגלס ניתן לצפות מבפנים בשלל אריחים מעוצבים, ולשלב תאורת בריכה אטרקטיבית שתהפוך את הבריה שלכם לפריט העיצוב האטרקטיבי ביותר בגינה כולה.

 

שחף

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צוות מקצוענים עומד לרשותכם בכל עת

ב poolman תוכלו לשבת עם צוות המקצוענים של החברה, אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בתחום הבריכות איתם תוכלו לשבת ולדון בכל הדגמים של בריכות פיברגלס ביתיות המתאימים לכם. השימוש בטכנולוגיית הפיברגלס מאפשר לכם לבחור בדגמים גדולים במיוחד ומעוצבים בכל צורה, ובתוך כך לשמור על רמת מחירים נמוכה ונוחה, כשהדבר היחיד שמגביל אתכם הוא השטח העומד לרשותכם בגינה. מומחי הבריכות של poolman יוכלו להתאים עבורכם את הדגם האידיאלי עם כל המערכות והאמצעים הנדרשים.

poolman – כל הפתרונות לבריכה

poolman היא חברה המתמחה באספקה, הקמה, התקנה ובנייה של בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, אספקת כל המערכות הדרושות לאחזקת ותפעול הבריכה באופן שוטף, וכן מספקת שירותי אחזקה לאורך שנים. אצלנו תוכלו למצוא מערכות סינון וטיהור מים, פתרונות הצללה וקירוי, מערכות חימום מים, מערכות שאיבה וסירקולציה וכן שלל פתרונות לעיצוב סביבתי של הבריכה. צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית לבריכת החלומות שלכם.

פיברגלס מעיין

בריכת פיברגלס

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics