בניית בריכה ביתית

בניית בריכה ביתית

אם אתם מעוניינים בבריכה פרטית בבית, ואתם שוקלים לעשות את זה לבד, כדאי שתחשבו שוב. לכאורה מדובר במשימה שהיא אינה פשוטה, אך גם אינה מורכבת מדי, אלא שבפועל הבריכה שלכם צריכה להתמודד עם שלל אתגרים לרבות יכולת אגירה של מים בכמות עצומה ללא נזילה של טיפה אחת, שמירה על איכות מים בטוחה והיגיינית, סינון המים באופן תמידי והתאמה לתנאי השטח בגינה שלכם. אתם לא רוצים לבנות בריכה ולגלות שתזוזת קרקע קלילה גרמה לסדק בקרקעית הבריכה, ממנו מחלחלים מים אל מתחת ליסודות הבית.

בניית בריכה עם כל המערכות הנלוות

חברת poolman מציעה לכם שירות בניית בריכה ביתית בצורה סופר מקצועית עם כל המערכות הדרושות, ועל סמך תכנון דקדקני ומקצועי של כל שלבי ההקמה. בכלל זה, אנו מציעים שירותי בחינה של אתר ההקמה, תכנון הבריכה ותהליך ההקמה והקמת הבריכה בפועל לרבות כל המערכות הנלוות הנדרשות. במסגרת תהליך הבנייה אנו מבצעים תכנון הנדסי, אדריכלי ועיצובי של הבריכה על מנת להתאים אותה לדרישות הספציפיות שלכם, ולבנות אותה על פי תקני ההנדסה המחמירים כנדרש.

בניית בריכה ביתית איכותית

תכנון ושילוב מגוון פתרונות משלימים

כל פעולות התכנון והבנייה מבוצעות על ידי צוות של מקצוענים בעלי ניסיון ורקורד ארוך ומכובד של בניית בריכה ביתית בכל רחבי הארץ. את בניית הבריכה נבצע בשיתוף פעולה מלא איתכם במטרה לבנות את הבריכה עליה תמיד חלמתם, תוך הקפדה על כך שתעמוד בכל הדרישות המקצועיות בבניית בריכה. בנוסף, נספק לכם פתרונות קירוי, בידוד שטח הבריכה, תאורת בריכה, פתרונות הצללה ועיצוב סביבתי של הבריכה וכל דרישה אחרת הנדרשת להגשמת חלום הבריכה הפרטית שלכם.

poolman מרכז הבריכות הארצי לבית

חברת poolman היא חברה המתמחה באספקה, הקמה והשבחה של בריכות שחייה למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. לאורך שנות פעילות החברה, ביצענו שורה ארוכה של פרויקטי הקמת בריכה עם כל המערכות הנלוות. אנו מציעים את כל סוגי המערכות לבריכה, לרבות חבילות שירות ותחזוקת הבריכה לאורך שנים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לקבל תשובות לכל שאלותיכם, ולהתחיל את תהליך בניית הבריכה הפרטית שלכם בצורה מקצועית.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics