בניית בריכה ביתית

 

בניית בריכה ביתית – מגשימים חלום

בניית בריכה ביתית היא פרקטיקה שכיחה ופופולארית הרבה יותר ממה שהיה נהוג לפני עשור או שניים, בין היתר בזכות טכנולוגיות חדשות המאפשרות הקמת בריכה על פני הקרקע, ובכן טכנולוגיות בנייה של בריכות חצובות בצורה זולה ומהירה יותר. יחד עם זאת, אין זה אומר שמדובר בפעולה שכל אחד יכול לעשות בעצמו, ועדיין מדובר במקצוע לכל דבר ועניין, כך שכל תהליך בניה של בריכה במרחב הביתי הפרטי, מומלץ מאוד שיבוצע על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום זה.

בחינה של מאפייני השטח בצורה מקצועית

התהליך של בניית בריכה ביתית צריך להתחיל בבחינת פני השטח, המרחב העומד לטובת העניין, מסגרת התקציב העומדת לרשות הלקוח וכמובן הטכנולוגיה הנבחרת. אלמנטים אלה צריכים להיות מטופלים עוד לפני שהתחיל תהליך הבנייה, וההחלטות לגבי כל אחד מהם צריכות להתקבל בצורה מקצועית ועל סמך שיקולים מקצועיים, באופן שעולה בקנה אחד עם העדפות הלקוח ומאפייני השטח העומד לרשות הלקוח ולהיפך. אצלנו בפולמן תוכלו לקבל את כל הסיוע המקצועי הנדרש לכם כבר מהשלב הראשון של התהליך.

גיבוש תכנית בנייה ובחירת הפתרון האידיאלי

לרשותנו מגוון רחב של בריכות שחיה ביתיות מוכנות להקמה בפרישה מהירה, וכן אנו מספקים שירות מקצועי של בניית בריכה ביתית החל משלב בחינת השטח, דרך שלב התכנון, העיצוב וגיבוש תכנית הבניה הכוללת, וכמובן ביצוע תהליך הבניה בצורה מקצועית לרבות כל מערכות השאיבה, הניקיון, הסינון, החימום וכל מערכת אחרת שתוגדר במסגרת תכנית הבניה שתגובש בינכם ובין אנשי המקצוע של פולמן.

מגשימים את החלום של בריכה בפתח הבית

אם יש לכם חלום על בריכה ביתית ממש בפתח הבית, ולא משנה אם אתם מחפשים בריכה פולימרית לפרישה מהירה על פני הקרקע, או בריכה בנויה חצובה באדמה, כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עוד היום עם הנציגים המקצועיים של פולמן בטלפון 050-5800651, ואנו נספק לכם את כל המידע וכל התשובות הדרושות לכם כדי לקבל החלטה מושכלת וחכמה ממקום של בטחון, ונבצע עבורכם את העבודה עם אחריות מלאה על תהליך העבודה והבריכה עצמה.


בניית בריכה ביתית

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics