אחזקת בריכות שחייה

אחזקת בריכות שחייה

לבנות בריכה זה טוב ויפה, אבל בהמשך הדרך יהיה עליכם גם לבצע את כל הנדרש על מנת לתחזק אותה ולשמור עליה במצב תקין. בריכה במצב תקין משמעותה לא רק בריכה שאין בה תקלות, שאין בה סדקים או שברים, אלא גם בריכה בה יכולים בני אדם לרחוץ בהנאה ובחופשיות מבלי לחשוש לשלומם או להנאתם בבריכה. תחזוקת בריכה הוא תהליך רציף שצריך להתבצע באופן שוטף ועקבי, כשאת מרביתו אתם עושים בעצמכם ביום יום, אך אחת לתקופה עליכם להזמין את אנשי המקצוע המתאימים לביצוע אחזקה תקופתית.

חבילת שירות מקיפה מקצה אל קצה

חברת poolman מציעה לכם חבילת שירות אחזקת בריכות שחייה הכולל את כל הפעולות הנדרשות לצורך תחזוקת הבריכה שלכם על מנת להבטיח שימוש תקין ומהנה בה, ועל מנת לספק לה את אורך החיים המקסימלי. במסגרת תהליך האחזקה אנו מבצעים בחינה ובדיקה של כל מערכות הבריכה, מערכת הסינון וטיהור המים, מערכת החימום, מערכת השאיבה והסירקולציה, בדיקה מבנית של הבריכה לאיתור נקודות חולשה וסדקים, וביצוע כל עבודות התיקון והתחזוקה הנדרשות, במידה וקיימות כאלה.

צוות מקצוענים עומד לרשותכם

כל פעולות אחזקת בריכות שחייה מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון וותק בענף הבריכות, ובעלי רקורד אחזקה של מאות בריכות בכל רחבי הארץ, הן בריכות במגזר הפרטי והן בריכות עבור מבני ציבור. בנוסף, אנו מציעים שלל פתרונות שדרוג והשבחה לבריכה, כל פריטי הציוד הדרושים לכם כדי לשדרג את חוויית הבריכה שלכם, ולהעניק לה את ההזדמנות לספק לכם הנאה לאורך שנים ארוכות במיוחד.

אחזקת ושימור בריכות שחייה

כל הפתרונות לכל הלקוחות

חברת poolman היא חברה המתמחה באספקה, בנייה, הקמה והתקנה של בריכות שחייה עבור המגזר הפרטי ועבור מבני ציבור גם יחד. החברה מבססת את פעילותה על ניסיון רב שנים של עבודה בתחום, ועל צוות מקצוענים שיודעים להתאים לכל לקוח את הפתרונות המיטביים עבורו הן בשלב של רכישת הבריכה, והן בשלב האחזקה שלה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית על חבילת שירות ואחזקת הבריכה שלכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics