אחזקת בריכות שחייה

 

בעידן המודרני, כל הנושא של אחזקת בריכות שחייה מתבצע רובו באמצעות מכשור ייעודי שאחראי על ניטור וניקיון מי הבריכה באופן רציף ואוטומטי. פעולות האחזקה מבוצעות על ידי מערכות משאבות הפועלות באופן אוטומטי באמצעות מחשב, ואחראיות על סינון המים, ואפילו חימום המים ויישום חומרי חיטוי בצורה מדודה ומבוקרת. יחד עם זאת, גם בעידן הנוכחי, אין שום חובה לעשות שימוש במערכות אלה ואפשר לבצע את תחזוקת הבריכה גם באופן ידני וממוקד.

מגוון אמצעים שיסייעו לכם לשמור על הבריכה נקיה

בפולמן תוכלו למצוא את כל מערכות התחזוקה לבריכה הביתית, ובנוסף מגוון רחב של אמצעים שיסייעו לכם לשמור על המים נקיים מעלים, חרקים, לכלוך וכדומה, וכן לחטא את המים מזיהומים ונגעים שיכולים להצטבר בהם מעצם היותם מים עומדים. חוויית הבריכה לה אנו רגילים מתאפשרת רק בזכות מתודולוגיות מובנות של אחזקת בריכות שחייה, מתודולוגיות המיושמות על ידי בריכות ציבוריות בצורה עקבית ומוקפדת, וחייבות להיות מיושמות בדיוק באותה קפדנות גם בבריכה הביתית.

חומרים, אמצעים וידע מקצועי הכרחי

אחרי שאמרנו את זה, אחזקת בריכות שחייה הוא נושא שצריך ללמוד ולדעת לבצע אותו, הן בהיבט הפעולות שצריך לבצע והן בהיבט של האופן והתדירות בהם יש לבצע את הדברים. למעשה, ישנם אנשי מקצוע שזה הוא כל תפקידם, לתחזק בריכות שחייה באופן יום יומי, אך בכל הנוגע לבריכת שחייה פרטית אותה אתם רוצים לתחזק בעצמכם, בפולמן תוכלו לקבל את כל הסיוע המקצועי הנדרש, לרבות חומרים כתובים אותם תוכלו ללמוד באתר החברה כדי לדעת בדיוק כיצד תוכלו לבנות תכנית תחזוקה אפקטיבית.

כל מה שצריך לתחזוקת בריכות בצורה מלאה ואפקטיבית

מערכות חיטוי ותחזוקה אוטומטיות, מכשור ידני, רובוטים לניקוי דפנות הבריכה, חומרי חיטוי, קיטים לניטור ובדיקת איכות המים, וכמובן ייעוץ מקצועי הזמין עבורכם בכל עת, תוכלו למצוא אצלנו בחברת פולמן, המציעה לכם מגוון רחב של אמצעים לתחזוקת בריכת השחייה הביתית שלכם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 050-5800651 כדי ללמוד עוד אודות שלל האמצעים שתוכלו למצוא אצלנו, ולקבל תשובה לכל שאלה המטרידה אתכם בנושא.


אחזקת בריכות שחייה

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics