אחזקת בריכות שחיה

אחזקת בריכות שחיה

בריכות שחיה הן מערכות מורכבות הדורשות תחזוקה רציפה אותה עלינו לבצע באופן עצמאי. לטבע מנגנונים משלו על מנת להבטיח זרימה קבועה של מים וסינון טבעי שלהם. בטבע אפשר למצוא גם אגני מים בהם מערכות הסינון הטבעיות אינן פועלות כנדרש, והתוצאה היא שהמים הופכים להיות בלתי שמישים, ומקור לשלל בעיות היגיינה ותברואה. על מנת למנוע מצבים אלה בבריכה הפרטית שלכם, אתם רוצים לסגל לעצמכם הרגלים של אחזקת בריכות שחיה בצורה מקצועית ויסודית.

כל מה שאתם צריכים כדי לתחזק את הבריכה שלכם

חברת poolman מספקת לכם את כל הכלים, האמצעים והמערכות הדרושים על מנת לתחזק את הבריכה שלכם בצורה מושלמת, ובכלל זה לבצע סינון קבוע ויעיל של מי הבריכה, תחזוקת מערכות השאיבה והסינון, וכן מערכות חימום אם מותקנות כאלה. אנו מספקים לכם גם את הידע המקצועי הנדרש, ולפי דרישת הלקוח מבצעים את עבודות התחזוקה בעצמנו, באמצעות צוות מקצועי המתמחה בתחום זה של אחזקת בריכות שחיה.

אחזקת בריכות שחיה נקיות

חלק אינטגרלי מהפעלת בריכה פרטית

תחזוקת הבריכה הביתית היא קריטית עבורכם הן מסיבות בריאותיות והן מסיבות כספיות. תחזוקה לא נכונה של הבריכה, או חוסר תחזוקה בכלל יובילו כמעט בוודאות לשלל בעיות היגיינה ותברואה בבריכה הפרטית שלכם, ובסופו של דבר גם לשחיקה מהירה יותר של המערכות, ולצורך בעבודות תיקון מקיפות וגדולות יותר. תחזוקה נכונה תאפשר לכם לשמר את המערכות לאורך זמן, ולהיות בטוחים שהמים שאתם נכנסים אליהם ואליהם אתם גם מכניסים את ילדיכם, הם מים בטוחים, נקיים ומסוננים.

poolman מספקת לכם את כל הנדרש לתחזוקת הבריכה

חברת poolman היא חברה המתמחה בהקמה, אספקה ותחזוקה של בריכות שחיה, ומספקת את שירותי ללקוחות במגזר הפרטי ובמגזר העסקי והמוסדי. לרשותנו סט שלם של פתרונות לעולם בריכות השחייה ואנו מספקים שירותי תכנון והקמת בריכות שחיה, אחזקה של בריכות ואספקת כל הציוד הנלווה והפתרונות ההיקפיים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל המידע הדרוש לכם ואת כל התשובות לכל השאלות על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics