אחזקת בריכות שחיה

 

אחזקת בריכות שחיה – עניין של בריאות והנאה

בריכת שחייה שאינה מתוחזקת כראוי, יכולה בקלות ובמהירות להפוך למפגע תברואתי לא פשוט, ומזה כדאי מאוד להימנע במיוחד אם מדובר על בריכה ביתית ממש בפתח הבית. פרט לכך, את הבריכה קניתם ובניתם כדי ליהנות ולהפיק ממנה ערך, ולא כדי שהיא תהפוך לנזק תברואתי ממש מתחת לאף שלכם. אחזקת בריכות שחיה היא לא משימה מורכבת מדי, אבל היא בהחלט דורשת את תשומת הלב שלכם, את ההתמדה שלכם ואת האמצעים הנדרשים לשם כך, הן בהיבט של מערכות סינון וניקוי והן בהיבט של חומרים ייעודיים.

כל האמצעים לתחזוקת הבריכה הביתית, קבועים ונקודתיים

בפולמן תוכלו למצוא את כל האמצעים הנדרשים לביצוע אחזקת בריכות שחיה בצורה מלאה, שתאפשר לכם ליהנות מבריכה נקייה, סטרילית שכיף לשחות ולהשתעשע בה. בכלל זה אנו מציעים מערכות סינון וניקוי בריכה, מערכות המבוססות על משאבות המבצעות שאיבה תדירה של המים אל עבר מסנן בו מוסר לכלוך מהמים, והמים הנקיים מוחזרים אל הבריכה, רובוטים לניקיון דפנות הבריכה ואמצעים לניקוי ידני נקודתי של מי הבריכה.

חומרי חיטוי וקיטים לבדיקת איכות המים

כמו כן, אצלנו תוכלו למצוא חומרים מקצועיים המיועדים לחיטוי מי הבריכה. מי בריכה הם מים עומדים, ומשכך יכולים להפוך בקלות רבה למים מזוהמים. ההתמודדות השכיחה ביותר עם מצב זה היא באמצעות יישום חומרים מחטאים ובמיוחד כלור המהווה מרכיב מרכזי בכל תהליך של אחזקת בריכות שחייה. אנו מספקים קיטים ייעודיים שיסייעו לכם לבחון ולנטר את איכות המים ובהתאם לכך ליישם את החומרים הנדרשים.

ייעוץ מקצועי וסיוע בכל פרמטר מקצועי של אחזקת הבריכה

לרשותכם צוות יועצים מקצועיים של פולמן, שיגיש לכם את כל הסיוע הנדרש לכם, יסביר לכם בדיוק על שלל האפשרויות העומדות בפניכם על מנת לתחזק את בריכת השחייה הביתית שלכם, אמצעים שתוכלו לשלב באופן קבוע, וכן אמצעים לשימושים ייעודים. כמו כן, נספק לכם הסבר מפורט על אופן יישום חומרי החיטוי והניקוי לקבלת התוצאה הטובה ביותר. התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 050-5800651 ותוכלו להזמין את כל הפריטים הנדרשים לתחזוקת הבריכה שלכם.


אחזקת בריכות שחיה

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics