אביזרים לבריכה

 

מחפשים אביזרים לבריכה ולא יודעים מה בדיוק אתם צריכים, ומה אתם עדיין לא מכירים ויכול לסייע לכם? אתם מוזמנים להגיע אל מרכז הבריכות הארצי של poolman ולקבל סקירה מלאה אודות מגוון רחב של אביזרים המוצעים על ידנו כדי שאתם תוכלו ליהנות מבריכה תקינה לאורך כל השנה, לרבות בעונת החורף. אביזרים לבריכה הוא מושג הכולל בתוכו עשרות ומאות פריטים המיועדים למטרות שונות בהפעלת ותחזוקת הבריכה, ולכל אחד מאלה יש לבצע התאמה לבריכה הספציפית.

שלל אביזרים למטרות שונות בבריכה הפרטית

אנשי המקצוע של poolman יוכלו לשבת איתכם, לספק לכם מידע אודות האביזרים השונים המוצעים על ידנו, לספק לכם מידע אודות הערך של כל אביזר, השימוש שלו, התרומה שלו לחוויית הבריכה הפרטית, וכמובן להמחיש לכם את הפעולה של האביזרים השונים בזמן אמת. כמו כן, אנו מציעים לכם שירות התקנה של כל האביזרים השונים, התאמה אישית לבריכה שלכם, וכמובן תחזוקה לאורך זמן.

מענה לכל צורך שעולה

ב poolman תוכלו למצוא שלל אביזרים לבריכה לרבות כיסויי בריכה ידניים וחשמליים, רובוט לניקוי, קיט ניקיון לבריכה, ערכות ניטור למי הבריכה, שלל מערכות לבריכה לרבות מערכות חימום מים, מערכות סינון וטיהור, מערכות שאיבה וסירקולציה, חלקי חילוף, סוככים ופתרונות הצללה לבריכה, עיצוב סביבתי, מיטות שיזוף ועוד. כל האביזרים מוצעים לכם על ידי מותגים עולמיים מובילים, אביזרים ברמת איכות גבוהה וברמת מחיר אטרקטיבית ותחרותית.
 

poolman כל אביזרי הבריכה הדרושים לכם

poolman היא חברה המתמחה באספקה, בנייה והקמה של בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, ומספקת שלל שירותים ומוצרים בעולם הבריכות. אנו מספקים שירותי בנייה והקמה של כל סוגי הבריכות מכל סוג חומר, בכל גודל, בכל עומק ובכל תצורה ועיצוב. כמו כן, לרשותנו ידע מקצועי רב שנצבר לאורך שנים של פעילות בתחום, ויכולת לספק לכם את הפתרונות הטובים והמתאימים לכם ביותר על פי הצרכים הספציפיים. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע של poolman לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים אודות אביזרים לבריכה, וכן להתרשם משלל המוצרים המוצעים על ידנו.

 

אביזרים לבריכה

שם:
טלפון:
עיר:
דוא"ל:
נושא:
פרטים:

מוצר החודש

חדש... !!!

מדרגות לכניסה לבריכה נוחות ובטוחות, יתרון גדול על סולם. ניתן להתקנה בכול סוגי הבריכות. האופציות מגוונות גם מדרגות לשני הצדדים עליה וירידה. גם מדרגות לכיוון אחד. המחיר אטרקטיבי במיוחד כולל אספקה והתקנה. לפרטים נוספים התקשרו : 050-5800651 או 050-5900155

 

 

 

משאבת חום לחימום הבריכה

מגוון  משאבות לבריכות קטנות וגדולות

כולל אספקה והתקנה ,מחיר אטרקטיבי במיוחד למזמנים עד סוף החודש.

רגע לפני השנה החדשה.

מאיה 0505800651.

אבי0505900155.

                      

            

                    

Real Time Web Analytics